Reklama
Strona głowna Gwiazdy Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska rozwodzą się!

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska rozwodzą się!

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
46-letni muzyk Michał Wiśniewski jest znany z tego, że bierze ślub i po paru latach się rozwodzi. Teraz też nie jest inaczej, okazuje się, że Michał rozwodzi się z Dominiką Tajner-Wiśniewską.

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner pobrali się 7 lat temu. Ich związek był w kręgu zainteresowania mediów. Dominika przeszła przy gwiazdorze zaskakującą przemianę – schudła, zmieniła fryzurę i kolor włosów.

Teraz kolejne małżeństwo Michała przechodzi do historii, bo jak się okazuje złożył on pozew o rozwód. Podobno parze ostatnio nie układało się w związku.

Sama zainteresowana postanowiła podzielić się tą wiadomością z fanami za pośrednictwem facebooka:

Kochani, mój mąż złożyły pozew o rozwód!

Po czym usunęła post.

W rozmowie z WP.PL Dominika tłumaczy, dlaczego usunęła wpis.

Usunęłam wpis, bo to szalenie trudna sytuacja dla mnie. Zupełnie niespodziewana. Chciałam wszystko jak najdłużej utrzymać w tajemnicy. No ale już teraz nie ma co ukrywać. Jest mi bardzo przykro!

Później w rozmowie z serwisem plajada.pl mówi, kto pierwszy podjął decyzję o złożeniu pozwu rozwodowego.

Jest to dla mnie bardzo trudna sytuacja. Bardzo go kocham, ale w związku są dwie osoby i samemu nie można zrobić nic… Michał złożył pozew o rozwód po wielu miesiącach przemyśleń. Tak zdecydował. Ja muszę to uszanować. Mam złamane serce…

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972)


Warto wspomnieć, że jeśli do rozwodu dojdzie to będzie to już czwarty rozwód w życiu Michała Wiśniewskiego. Poprzednie nieudane małżeństwa wokalisty były z Magdą Femme, Martą Mandaryną Mandrykiewicz i Anną Świątczak. Gwiazdor ma 5 dzieci.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz