Reklama
Strona głowna Gwiazdy Michał Wiśniewski ma powodu do dumy!

Michał Wiśniewski ma powodu do dumy!

od Marcin Karwoski
Reklama
Michał Wiśniewski ma bardzo duży powód do dumy. Okazuje się, że jego oraz Anny Świątczak córka idzie w ich ślady. Vivienne Vienna nagrała swój pierwszy kawałek. Piosenkarz na swoim Facebooku zaprosił wszystkich również do obejrzenia jej klipu do utworu “Nie straszne strachy”.

o Michale Wiśniewskim było głośno w 2019 roku za sprawą rozwodu z Dominiką Tajner. Muzyk jednak bardzo szybko zaczął sobie układać życie na nowo. Mimo rozwodu nie zapomniał on o swoich pociechach. Bardzo często je pokazuje na swoich mediach. Tym razem na swoim Facebooku pochwalił się premierą teledysku jego córki.

Michał Wiśniewski na swoim Facebooku zamieścił nowy wpis. W opublikowanym wpisie zaprosił wszystkich do obejrzenia pierwszego utworu jego córki.

Za chwilę na kanale YouTube WisniewskiTV premiera teledysku Vivi do piosenki “Nie straszne strachy”. – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Za chwilę na kanale YouTube WisniewskiTV premiera teledysku Vivi do piosenki Nie Straszne Strachy 🎤 Zapraszamy!___In a…

Publiée par Michał Wiśniewski sur Mercredi 22 janvier 2020

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Fantastyczny utwór. Świetny tekst, wspaniały wokal i głębokie przesłanie płynące z tego utworu. Brawo Vivienne!
Pięknie! Nareszcie dopasowany utwór do wieku wokalistki. Bez makijażu, wyszukanych strojów, czy choreografii. Widać dziecięcą radość.
Jest mega!

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz