Reklama
Strona głowna Gwiazdy Michał Wiśniewski prosi o promocję TVN, który okazuje się, że jest bezczelny

Michał Wiśniewski prosi o promocję TVN, który okazuje się, że jest bezczelny

od Karolina Melon
Reklama
Michał Wiśniewski jakiś czas temu rozwiódł się z Dominiką Tajner. Nie schodzili wówczas z pierwszych stron gazet.Nie trzeba było długo czekać i wokalista znów wrócił na pierwsze strony. Tym razem za sprawą nowej partnerki, która rzekomo jest w ciąży. Jednak do tej pory nie skomentowali tego. Swoją szanse na pierwszy wywiad chciała uzyskać stacja “Dzień Dobry TVN”. Jak co roku Wiśniewski organizuje akcje “Wiśnia Dzieciom” dla domów dziecka,z prośbą o relacje zgłosił się jak zawsze do TVN. Stacja jednak postawiła warunek, który nie spodobał się piosenkarzowi mało tego całą sytuacje opisał na facebooku. Stacja za zrobienie materiału chciała osobistego wywiadu od jego partnerki.

“Witam, Michał Wiśniewski się kłania z tej strony. Corocznie organizuję akcję “Wiśnia Dzieciom” i do tej pory zawsze “Dzień Dobry TVN” robiło krótką relację z akcji. Pytanie, czy w tym roku też możemy na to liczyć – napisał gwiazdor.

Na pytanie czy jego partnerka może pojawić się w materiale stanowczo zaprzeczył.

“Proszę wybaczyć, ale dzieci z domów dziecka nie mają nic wspólnego z moją partnerką, więc jeśli moglibyśmy zrobić tylko akcję, to byłbym wdzięczny – napisał.

Na co stacja odmówiła realizacji materiału.

“Panie Michale, dziękujemy za propozycję, ale w tym roku nie będziemy angażować się w akcję. Pozdrawiamy serdecznie – odpisali dziennikarze “Dzień Dobry TVN”.

Lider zespołu “Ich Troje” nie miał problemu z poszukaniem chętnej stacji do realizacji programu, ponieważ bardzo chętnie zgodziła się TVP.
Sytuacja, która miała miejsce oburzyła także internautów.

“Bezinteresowność jest jak kreszowy dres. Wyszła z mody.
“Pokazali, jacy są.
“TVN jest bezczelny. Najpierw sprzedaj im prywatność, a dopiero później będą wspominać o bardzo pięknej akcji, jaką robisz dla dzieci z domów dziecka – pisali.

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz