Reklama
Strona głowna Gwiazdy Michał Wiśniewski uderza słowami w Agatę Buczkowską!

Michał Wiśniewski uderza słowami w Agatę Buczkowską!

od Marcin Karwoski
Reklama
Agata Buczkowska ostatnio opowiedziała trochę o kulisach odejściu z zespołu Ich Troje. Michał Wiśniewski postanowił odpowiedzieć na większość zarzutów byłej wokalistki.

Agata Buczkowska pierwszy raz oficjalnie opowiedziała o odejściu z zespołu Ich troje. Wokalistka ze łzami w oczach opowiedziała o kulisach swojej pracy. Gwiazda nie szczędziła gorzkich słów pod zarzutem Michała Wiśniewskiego. Lider zespołu tym razem za pośrednictwem mediów społecznościowych odpowiedział na większość stawianych mu zarzutów.

Michał Wiśniewski na swoim Facebooku opublikował wpis w opowiedział na dużą część zarzutów, które zostały postawione mu przez Agatę Buczkowską.  Lider zespołu  zasugerował jej kłamstwo, manipulacje i nie krył rozczarowania jej postawą.

Umowa, o której wspomniała Agata polegała na zobowiązaniu się do zachowania poufności odnoście działalności zespołu jak i moich solowych występów. Klauzula poufności (NDA) jest integralną częścią każdego poważnego kontraktu. Tylko osoba, która z założenia zakłada złamanie jego postanowień może obawiać się roszczeń z tego tytułu, gdyż jedyną instancją rozstrzygającą spory jest Sąd a nie żadna ze stron. Pozwólmy zatem wszelkie spory rozstrzygnąć niezawisłym Sądom.

„Nieobliczalne” czytaj nieprzewidywalne zachowanie Agaty Buczkowskiej stały się codziennością, czego najlepszym dowodem jest jej transmisja na żywo na Instagramie. Rozmowy poprzez media będą tylko wzbudzać kolejne emocje a są one w takich sytuacjach co najmniej niewskazane.

Tym nie mniej życzymy Agacie wszystkiego co najlepsze. Zaufanie do „najlepszych przyjaciół” powinno być zawsze ograniczone, bo na samym końcu przychodzi samemu odpowiadać za swoje postępowanie. A wszelkiego rodzaju dysputy rozwiązywać za pomocą konwersacji, o którą od miesięcy nie możemy się doprosić.

Drodzy Państwo, ze względu na Wasze zapytania zdecydowaliśmy się na ten komentarz. Rozumiemy, że nasza była wokalistka…

Publiée par Michał Wiśniewski sur Lundi 30 mars 2020

Jakie jest wasze zdanie na temat tej całej sytuacji?. Zapraszamy do rozmowy w komentarzach pod opublikowanym wpisem.

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz