Reklama
Strona głowna Gwiazdy Michał Wiśniewski w rozpaczy! Komornik zajął jego majątek

Michał Wiśniewski w rozpaczy! Komornik zajął jego majątek

od Damian Kowal
Reklama
Michał Wiśniewski ponownie ma duże problemy!

Gwiazdor kolejny raz popadł w problemy finansowe związane z przeszłością.

Jak udało się ustalić serwisowi FAKT jeden z banków udzielił Michałowi pożyczki w wysokości 300 tysięcy franków szwajcarskich. Posiada on również zadłużenie w SKOK Wołomin, który udzielił mu kredytu 2,8 miliona złotych. Pieniądze pożyczono na remont zadłużonych nieruchomości.

Wiśniewski nie był w stanie spłacać, aż tak wielkich kwot co poskutkowało zajęciem komorniczym nieruchomości. Zajęte nieruchomości odsprzedano prywatnym osobom. Całą kwotę ze sprzedaży przeznaczono na pokrycie bieżących zobowiązań, które ciągle rosną…

Reklama
5 komentarzy
0

Zobacz również

5 komentarzy

Krasnal 30 marca 2019 - 07:10

NARESCIE KTOS SIE WZIOL ZA TEGO DEGENERATA ALKOCHOLIKA

Napisz
Tadek 30 marca 2019 - 08:01

A jak kiedyś miał kasę to pojechał na północ żeby wziąć ślub w zamku z lodu specjalnie do tego celu zrobionego,coz raz na wozie raz pod wozem, pieniądze całkiem ludziom rujnuja mozgi

Napisz
Anonim 30 marca 2019 - 10:28

Stare babcie zostają ukarane za zjedzienie batonika w markecie , a ten tyle milionów długu napierdzielił . I nikt mu nic nie robi . Czemu on w pierdlu nie siedzieć ?

Napisz
Adam 30 marca 2019 - 13:47

To jest typowe dla osób, którzy myślą że zawsze będą piękni i bogaci! Którzy szastają pięniędzmi na prawo i lewo.
Mam kolegę, któremu się nieźle wiodło. Tylko miał jeden problem! Chwytał dziesięć srok za ogon. W którymś momencie przestał nad tym panować. Nad tymi swoimi interesami. Popadł w takie długi, że nawet gdyby sprzedał duży dom, zakład, samochody, dodatkowe interesy to i tak byłoby mało.

Napisz
Ewa 30 marca 2019 - 15:36

Fortuna kołem się toczy. Dużo pieniędzy przepuścił w karty, grając w pokera. Mądry to nie jesteś chłopie. Pieniądze się inwestuje, a nie na pierdoły wydaje.

Napisz

Zostaw komentarz