Reklama
Strona głowna Gwiazdy Michał Wiśniewski zachęca swoich fanów do korzystania z wolnego czasu! Nie panikujcie!

Michał Wiśniewski zachęca swoich fanów do korzystania z wolnego czasu! Nie panikujcie!

od Marcin Karwoski
Reklama
Mimo bardzo poważnej sytuacji, która aktualnie panuje na świecie, nie każdy traci swój dobry humor. Idealnym tego przykładem jest Michał Wiśniewski. Wokalista postanowił zachęcić swoich fanów do korzystania z wolnego czasu.

Michał Wiśniewski nie należy do grupy celebrytów którzy narzekają z powodu odwołania wszystkich imprez masowych. Artysta w swoim ostatnim wywiadzie, którego udzielił dla Plejady podzielił się plusami związanymi z tym, że trzeba zostać w domu.

Michał na początku rozmowy z plejadą postanowił się odnieść do całej sytuacji, która aktualnie panuje na całym świecie. Wokalista wydawał się na bardzo spokojnego w swoich wypowiedziach i sam prosił wszystkich aby nie panikowali.

Nie panikujmy! Wszystko się odrobinę przesunie. Oczywiście nie potrwa to dwa tygodnie, tylko myślę, że ze trzy miesiące, ale za to będziemy mogli powrócić do normalnego życia. Są osoby w gorszej sytuacji. Artyści potracili pieniądze? Ja coś o tym wiem, bo sam miałem miliony, a potraciłem wszystko. Dzisiaj uważam, że nie potrzeba nam pandemii, by być przygotowanym na takie sytuacje. Przecież w każdej chwili może nam się coś wydarzyć! My jako Ich Troje nie odwołujemy koncertów, my je przekładamy. Co się odwlecze, to nie uciecze – zdradził podczas rozmowy z Plejadą.

W dalszej części zdradził, że ten wolny czas można bardzo dobrze wykorzystać.

Nawet jak ten czas minie, to i tak będą ważniejsze rzeczy niż chodzenie na koncerty. Siedźmy w domach! Teraz możemy się sprawdzić, na ile nas stać. Skorzystajmy z tego, że mamy wymuszony czas wolny

Na sam koniec wywiadu zdradził jak on sobie radzi w okresie tej pandemii.

Mieszkam na wsi, więc nie mam z nikim kontaktu. Żyję tak, jak na co dzień, tylko faktycznie nie wychodzę z domu. Korzystam z mojego hobby, jakim jest latanie na symulatorze, bo nigdy nie miałem na to czasu. W dodatku piszę teksty na nową płytę. Ta sytuacja trochę jest mi na rękę, bo ostatnio byłem strasznie przepracowany – wyznał.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz