Reklama
Strona głowna Muzyka Michał Wiśniewski znalazł nową miłość! Wiemy kim jest

Michał Wiśniewski znalazł nową miłość! Wiemy kim jest

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Michał Wiśniewski jest znany z tego, że zmienia żony “jak rękawiczki”. Każde jego małżeństwo kończy się rozwodem, a powody okazują się błahostką.

Ostatnio muzyk rozstał się z Dominiką Tajner-Wiśniewską, wszyscy liczyli na to, że sprawy się ułożą i para wróci do siebie. Niestety nic takiego nie miało miejsca, ponieważ Wiśniewski już znalazł sobie nową miłość. Paulina, bo tak się nazywa kobieta, która pojawiła się w obszarze jego zainteresowań.

Z informacji podanych przez Fakt, artysta poznał ją przez internet. Podobno ich relacja zaczęła się niezobowiązująco, do momentu gdy para nie spotkała się w realu. Po spotkaniu Michał jak i Paulina nawiązali intensywną więź, która doprowadziła do zaskakującego obrotu sytuacji:

Nowa wybranka lidera Ich Troje tak jak on ma już czwórkę dzieci. Na początku lipca cała gromadka wraz z Pauliną wprowadziła się do podwarszawskiej willi Wiśniewskiego. Michał, który sam ma czwórkę pociech, w błyskawicznym tempie powiększył rodzinę dwukrotnie

Nowa miłość Wiśniewskiego zaczyna mu towarzyszyć w ważnych muzycznych wydarzeniach – pojawiła się z nim na festiwalu w Opolu. Natomiast ona sama nie jest w ogóle związana z branżą muzyczną, ani show biznesem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz