Reklama
Strona głowna Gwiazdy Michelle Williams wypowiedziała się na temat prawa kobiet!

Michelle Williams wypowiedziała się na temat prawa kobiet!

od Marcin Karwoski
Reklama
Złote Globy 2020 okazały się bardzo polityczne. Idealne potwierdzeniem na to jest Michelle Williams, która podczas swojego przemówienia poruszyła temat praw kobiet.

Michelle Williams odebrała swoja statuetkę za drugoplanową role w “Fosse/Verdon”. Jej przemówienie było bardzo krótkie. Jednak zrobiło największy szum.

Gwiazda swoją wypowiedz zaczęła od takich slow.:

Ciałom dziewcząt i kobiet dzieją się rzeczy, które nie są ich wyborem

Staram się kierować swoim życiem, a nie tylko sprowadzać je do wydarzeń, które “się dzieją”. Wolę raczej patrzeć na nie, jak na pisane moją ręką, czasem niezgrabnie, czasem ostrożnie i uważnie, ale tak, że nie ma wątpliwości, że jest ono moje. Nie byłabym w stanie tego zrobić, gdybym nie wierzyła w prawo kobiet do wyboru: do wyboru, kiedy mieć dziecko i z kim chce się je mieć.

Zwracam się do kobiet w wieku 18-118 lat. Kiedy przyjdzie czas na glosowanie, oddajcie głos zgodnie ze SWOIM interesem. Mężczyźni robią to od lat, dlatego świat wygląda tak, jak oni. Ale nie zapominajcie, że jesteśmy większą siłą w tym kraju. Sprawmy, że będzie on wyglądał bardziej, jak my – dodała na koniec.

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz