Reklama
Strona głowna Hot Mike Thalassitis popełnił samobójstwo

Mike Thalassitis popełnił samobójstwo

od Marcin Karwoski
Reklama
Mike Thalassitis– 26 latek, który  występował w popularnym reality show „Love Island” popełnił samobójstwo. Powiesił się. W sobotę rano w parku w Edmonton znaleziono jego zwłoki. Londyńska policja informuje nas, że nie wskazuje nic na udział osób trzecich.

Dwa dni wcześniej zmarła również jego babcia która z nim mieszkała i go wychowała. Przyjaciele Mike’a sa przekonani że był to główny powód dla którego odebrał sobie życie.

Tragedie skomentowali przedstawiciele kanału, na którym jest emitowany „Love Island” :

“Wszyscy jesteśmy zszokowani i zasmuceni tą straszną wiadomością. Składamy kondolencje rodzinie i przyjaciołom Mike’a w tym bardzo smutnym czasie”

Tragedie najbardziej odczuła Montana Brown, która w 2017 roku wystąpiła z nim w programie. Dodała post na swoim Instagramie:

“Myślałam, że to minęło i że jesteś już w lepszej formie. Poprosiłam, żebyś kupił książkę Rhondy Byrne  ‘The Magic’. Odpisałeś, że jesteś mi wdzięczny i może Ci ta książka pomoże (…) Nie mogę sobie wyobrazić, jak bardzo musiałeś cierpieć, aby to zrobić. Gdy sobie to wyobrażę, łamie mi się serce. Tak mi przykro. Mam dla ciebie tyle miłości. Nigdy cię nie zapomnę. Śpij mocno kochanie, już za tobą tęsknie”

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Evening spin 💫 wearing my @freshcouture COLMAR hoodie

Post udostępniony przez Mike Thalassitis (@mike_thala)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz