Reklama
Strona głowna Gwiazdy Mikołaj Krawczyk pochwalił się świątecznym zdjęciem!

Mikołaj Krawczyk pochwalił się świątecznym zdjęciem!

od Marcin Karwoski
Reklama
Mikołaj Krawczyk pierwszy raz w tym roku spędzi święta w większym gronie. Na instagramie jego żony ukazało się pierwsze świąteczne zdjęcie. Internauci bardzo miło zareagowali na opublikowana fotografię.

Tego roczne święta dla Mikołaj Krawczyk oraz Sylwii Juszczak będą wyjątkowe. Małżeństwo pierwszy raz spędzi je w powiększonym komplecie. Para w marcu tego roku powitała na świecie swoją córkę Konstancję.

Sylwia na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Na opublikowanej fotografii pozuje w całym rodzinnym komplecie. Spójrzcie i oceńcie sami jak się prezentują.

Kochani ☺️czas ucieka , to będą pierwsze nadchodzące Święta Bożego Narodzenia z naszą córeczką Konstancją postanowiliśmy z mężem @mikolaj_krawczyk_official uwiecznić te chwile 🙂 nasz przyjaciel robi fantastyczne zdjęcia generalnie uwiecznia nasze najwazniejsze chwile w życiu Marcinku dziękujemy @emotionimage #swietabozegonarodzenia #foto #pamiatka #coreczka #konstancja #synowie #nataniel #vincent #robert #michal #coreczkamamusi #coreczkatatusia #love #mazizona #familytime – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Wspaniała Rodzinka Mikołaj na mikolaja

U Krawczykow zawsze pięknie. Brawo Wy

Fajnie, że się w życiu znaleźliście

 

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz