Reklama
Strona głowna Gwiazdy Mikołaj Krawczyk pokazał twarz córki!

Mikołaj Krawczyk pokazał twarz córki!

od Marcin Karwoski
Reklama
Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak pochwalili się kolejnym rodzinnym zdjęciem. Uwagę jednak zwróciło to, że pierwszy raz nie zasłonili oni twarzy Konstancji.

W zeszłym roku, w marcu Mikołaj i Sylwia zostali rodzicami. Na świat przyszła ich pierwsza wspólna córeczka. Warto wspomnieć, że aktor ma jeszcze dwóch synów ze związku z Anetą Zając. Rodzicie jednak przed mediami bardzo długo ukrywali twarz córeczki. Imię poznaliśmy dopiero we wrześniu, kiedy świętowali dwie uroczystości a dokładnie, swój ślub oraz chrzciny dziecka.

Mikołaj Krawczyk na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Aktor na opublikowanej fotografii pozuje z swoją córką oraz Sylwią Juszczak. Warto dodać, że jest to pierwsze zdjęcie na której ich córeczka nie ma zakrytej twarzy.

Jak daleko można się posunąć w manipulacji i tuszowaniu? Czy to są te równoległe światy? Nie wiem, może? Zobaczymy, co będzie dalej. W każdym razie technologie to przerażające narzędzie i przedziwny instrument w posiadaniu nieograniczonego umysłu. Pozdrowienia „z wakacji”! – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Ojej ale Tusia ma fajne pucusie nóżki

Wow malutka świetna

Cudowni

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz