Miles Teller mówi, że rozmawia z Tomem Cruisem o trzecim filmie Top Gun

TOP GUN: MAVERICK, Tom Cruise, 2021. ph: Scott Garfield /  Paramount Pictures / Courtesy Everett Collection

Być może zajęło to 36 lat, ale sequel „Top Gun”, „Top Gun: Maverick”, w końcu trafił do kin w maju, przenosząc kultową postać Toma Cruise ’ a z powrotem na duży ekran. Film zarobił ponad miliard dolarów w światowym box office, więc okazał się sukcesem finansowym. Dodaj do tego fakt, że obecnie ma 97 procent świeżych ocen w serwisie Rotten Tomatoes, i czujemy się pewni, że film jest całkowitym sukcesem. Sequel był długo, ale warto było czekać. Teraz pytanie brzmi, czy będziemy musieli czekać kolejne trzy dekady na „Top Gun 3”?

Niestety, obecnie nie ma „Top Gun 3”, ale to nie znaczy, że tak się nie stanie. Biorąc pod uwagę sukces oryginalnego filmu w 1986 roku i sequela w tym roku, niemalże głupio byłoby nie wracać do fabuły „Top Gun” w trzecim filmie. Jedna z gwiazd filmu, Miles Teller, zgadza się. Powiedział Entertainment Tonight o możliwym sequelu: „byłoby świetnie, ale to wszystko zależy od TC. Dodał: Tomek Rozmawiałem z nim o tym. Zobaczymy.”

„Dla niego, aby podzielić się” Top Gun „ze mną i wieloma innymi młodymi aktorami, to była taka dzika jazda i nadal trwa”, wyjaśnił Teller ET. Żartował także o ogromnej kasie „Top Gun: Maverick”, mówiąc: „to zdecydowanie to, co mój zespół mówił na te przyszłe negocjacje.”

„Top Gun: Maverick” niekoniecznie pozostawia wiele niedokończonych spraw, które mogłyby przerodzić się w nową historię, ale piękno Hollywood polega na tym, że można stworzyć historię ze wszystkiego — a Maverick Cruise ’ a zdecydowanie ma więcej historii do opowiedzenia. W” Top Gun: Maverick ” Maverick wraca do akcji szkoląc nową klasę pilotów, ale pod koniec filmu — i po udanej misji wysoko-latającej — Maverick i Penny (Jennifer Connelly) idą na swoją wesołą drogę. Ale może tak nie być, jeśli” Top Gun 3 ” się wydarzy!

Cruise pierwotnie powiedział w 1990 roku, że nie był w stanie nakręcić żadnych sequeli do „Top Gun” z powodu tego, jak film został przyjęty. Powiedział Playboyowi, według Gizmodo, „ok, niektórzy uważali, że” Top Gun ” był prawicowym filmem promującym Marynarkę Wojenną. Wiele dzieciaków to uwielbiało. Ale chcę, żeby dzieci wiedziały, że wojna tak nie jest — że „Top Gun” był tylko przejażdżką w parku rozrywki, zabawnym filmem z oceną PG-13, który nie miał być rzeczywistością. Dlatego nie zrobiłem „Top Gun II” I „III”, ” IV ” I „V”. to byłoby nieodpowiedzialne.”

Wyraźnie zmienił zdanie na przestrzeni lat, więc biorąc pod uwagę sukces „Top Gun: Maverick”, Skydance (studio odpowiedzialne za Filmy) może zdecydowanie zdecydować się na zamówienie trzeciego filmu — jeśli Cruise jest na pokładzie, to znaczy. Ten świat nie istnieje bez niego i jego charakteru. Tylko czas pokaże, czy film się wydarzy.

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version