Reklama
Strona głowna Gwiazdy Miley Cyrus szokuje! Co znowu zrobiła?

Miley Cyrus szokuje! Co znowu zrobiła?

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Młoda amerykańska gwiazda Miley Cyrus, kiedyś znana z roli “królowej” małych dziewczynek Hannah Montany lubi szokować. Mimo, że jej kariera rozpoczęła się dość wcześnie to umiała sobie radzić z popularnością.

Dziwne “akcje” z udziałem młodej gwiazdy zaczęły się po zakończeniu zdjęć do serialu i rozstaniu z aktorem Liamem Hemsworthem. Wtedy to rozpoczął się wielki bunt, który skutkował ścięciem włosów, wyzywającymi “stylówkami” i seksistowskimi zachowaniami.

Mówiono o tym, że to przez zakończony związek z przystojnym Liamem Hemsworthem, który obecnie jest jej mężem. Para przeszła już tak dużo, że teraz skupia się na utrwaleniu swojego związku – planują założyć rodzinę.

Fani gwiazdy zdążyli przyzwyczaić się do nowego wizerunku Miley, jednak ona postanowiła wrócić do starej fryzury i przestała “eksponować” nagością. Wydała także singiel “Nothing Breaks Like A Heart” w kolaboracji z Markiem Ronsonem. Tym samym powróciła na salony i zaczęła ponownie skupiać na sobie uwagę.

Tajemniczy ślub Miley i Liama obieg cały świat, co więcej parze udało się ukryć ten fakt przed całym światem. Dopiero za pośrednictwem portali społecznościowych podzielili się z fanami nowiną.

Teraz gwiazda ponownie zaskakuje wrzucając na swój instagramowy profil NAGIE zdjęcie z dosadnym komentarzem:

Sezon festiwalowy jest tutaj. Jestem dziwna i gotowana na imprezę! Zaczynamy lato 2019!

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Festival season is here , I’m queer , and ready to party! 🌈🌈🌈 lets go summer 2019!

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)

No cóż, wszyscy wiedzą, że Miley Cyrus lubi zaskakiwać ludzi na co dzień. Takie zdjęcia raczej nie robią już na nikim wrażenia, za to kolejne nowości muzyczne.. jak najbardziej. Miley to utalentowana dziewczyna i bardzo pracowita, także mamy nadzieję, że nowy krążek pojawi się już niebawem.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz