Milik kontuzjowany! Opuści zgrupowanie reprezentacji?

www.laczynaspilka.pl

Arkadiusz Milik może nie dotrzeć na zgrupowanie reprezentacji Polski przed spotkaniami ze Słowenią i Austrią. Takie informacje przekazał włoski dziennik „Il Mattino”. Przypomnijmy, że napastnik SSC Napoli walczy z kontuzją mięśnia przywodziciela.

Arkadiusz Milik znalazł się w gronie 27 zawodników powołanych przez selekcjonera Jerzego Brzęczka na najbliższe zgrupowanie kadry. Włoski dziennik „Il Mattino” twierdzi, że napastnik może nie dotrzeć na zgrupowanie przez kontuzje mięśnia przywodziciela. Dziennik podaje, że występ w hitowym starciu z Juventusem Turyn jest również zagrożony.

Brak Arkadiusza Milika może okazać się sporym problemem dla selekcjonera. Wśród powołanych napastników jest Robert Lewandowski, Krzysztof Piątek, Arkadiusz Milik oraz Dawid Kownacki. Ten ostatni zawodnik ostatnio był przymierzany do gry na lewym skrzydle, przez co w przodzie do gry został tylko duet Lewandowski – Piątek.

Reprezentacja Polski rozegra dwa spotkania eliminacyjne, pierwsze z nich zaplanowane jest na 06.09 w Lublanie ze Słowenią.Drugi mecz będzie rozegrany 09.09 na Stadionie Narodowym, gdzie Polska podejmie reprezentacje Austrii.

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version