Reklama
Strona głowna Gwiazdy Milla Jovovich jest w ciąży!

Milla Jovovich jest w ciąży!

od Marcin Karwoski
Reklama
Milla Jovovich na swoim instagramie podzieliła się radosną nowiną. Celebrytka jest w 13 tygodniu ciąży.

Milla na swoim instagramie pochwaliła się fotografią na której ciężko jest nie zauważyć ciążowych krągłości. Celebrytka w opisie zdradziła swoje przemyślenia na temat tej ciąży oraz w którym tygodniu już jest.

Po tym jak 13 tygodni temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży, miałam mieszane uczucia, które wahały się od całkowitej radości, do całkowitego przerażenia – przyznała szczerze gwiazda. Z powodu mojego wieku i utraty ostatniej ciąży nie chciałam zbyt szybko przywiązać się do tego potencjalnego dziecka. To oczywiście nie było zabawne. W ciągu ostatnich miesięcy wraz z moją rodziną, spędziliśmy sporo czasu w gabinetach lekarskich, czekając na wyniki różnych testów. Spędzałam sporo czasu w gabinetach – czytamy w opisie.

View this post on Instagram

Knocked up again.🤫 After I found out I was pregnant 13 weeks ago, I had a mixture of feelings ranging between complete joy and utter terror. Because of my age and losing the last pregnancy I didn’t want to get attached to this potential baby too quickly. That was obviously not fun and the last few months have been my family and I living on pins and needles waiting for a slew of different test results to come in and spending most of our time in doctors offices. Thank goodness we’re in the clear AND we found out that we’ve been blessed with another girl!😆😂🥰 Anyway, wish me and my baby luck! I send you all a lot of love and I’ll keep you posted on my progression! Xoxo m❤️

A post shared by Milla Jovovich (@millajovovich) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz