Reklama
Strona głowna Gwiazdy Miłość Jennifer Aniston i Brada Pitta!

Miłość Jennifer Aniston i Brada Pitta!

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Jennifer Aniston i Brad Pitt są w sobie zakochani!

Plotek o ich rzekomym związku nie ma końca. Brad Pitt i Jennifer Aniston to para, która najwyraźniej jest sobie pisana. Od rozstania z Angeliną Brad ukrywał swoje uczucia do Jennifer. Mimo, że spotykali się dość często to okazywało się to zwykłą spekulacją.

Teraz wszystko nabiera zupełnie innego znaczenia, bowiem gwiazdor jest oficjalnie rozwiedziony. Z informacji podanych przez amerykańskie media wynika, że Brad zapomniał już o swojej byłej żonie i wrócił do Jennifer!

Portal Radar Online informuje, że para planuje romantyczny wyjazd do posiadłości we Francji, należącej do Pitta i Jolie.

Przyjaciele brzęczą o tym na prawo i lewo – Brad i Jen znów mówią, że są w sobie zakochani. Pitt jest gotowy podjąć ryzyko i zabrać Jen do Chateau Miraval – posiadłości we Francji, która należy do niego i Angeliny. Jolie będzie niesamowicie wściekła gdy się o tym dowie, ale Brad myśli, że Jennifer doceni prywatność i romantyczną atmosferę, którą oferuje zamek. Zaplanował każdy detal, od spacerów po winiarni do kolacji przy świecach

Ciekawe co zrobi Angelina, kiedy się dowie o planach Brada? Jak myślicie?

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz