Reklama
Strona głowna Gwiazdy Misiek Koterski “Bóg pomógł mi wyjść z ciężkiej choroby”

Misiek Koterski “Bóg pomógł mi wyjść z ciężkiej choroby”

od Karolina Melon
Reklama
Misiek Koterski podczas ostatniej wizyty na  kanapie śniadaniówki w “Dzień Dobry TVN”wyznał jak borykał się ze swoja chorobą. Od wielu lat zmagał się z nałogiem alkoholowym i narkotykowym. Mimo wielu starań, prób, terapii nic nie przynosiło skutku. Aktor zdecydował się poprosić o pomoc Pana Boga. W styczniu wybrał się pielgrzymką do Medjugorie gdzie “był na objawieniu Matki Bożej”. Uważa, że na miejscu dostąpił swojej przemiany i czuje się w obowiązku podzielić się swoimi odczuciami.

“Do Medjugorie przyjeżdża się na specjalne zaproszenie Matki Boskiej (…). Ze względu na to, co się stało w moim życiu pięć lat temu, że Bóg pomógł mi wyjść z tak ciężkiej choroby, jaką jest uzależnienie, z którą zmagałem się od 14. roku życia i w tym czynnym, ciężkim uzależnieniu byłem, nie pomagały mi żadne terapie, żadne ośrodki (…). Pięć lat temu uklęknąłem i poprosiłem Boga, żeby odebrał tę obsesję picia i ćpania i on rzeczywiście to zrobił (…) – wspominał aktor.

Instagram/misiekkoterski

Celebryta wchodząc na górę poprosił Matkę Boską aby pomogła mu uporać się z nałogami oraz o wsparcie. Jak sam mówi wrócił pełen wiary i chce pomagać i ostrzegać innych przed skutkami uzależnień.

“Mógłbym zapytać, dlaczego Bóg wcześniej mnie nie uwolnił, dlaczego doświadczył mnie tyloma cierpieniami (…). Myślę sobie, że tak miało być. Dzisiaj czuję wdzięczność i czuję się w obowiązku, żeby to oddać – podkreślił.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz