Reklama
Strona głowna Gwiazdy Misiek Koterski o świętach z rodziną!

Misiek Koterski o świętach z rodziną!

od Damian Kowal
Reklama
Misiek Koterski zdradził plany na najbliższe święta. Czy spędzi je wspólnie z rodziną?!

Blisko dwa lata temu Michał i Marcelina zostali szczęśliwymi rodzicami. O tym czy widzi w tym jakieś minusy Misiek wspomniał w rozmowie z portalem jastrzabpost.pl:

Jedyny minus to taki, że chciałbym z nim spędzać jak najwięcej czasu, a to ze względu na mój zawód nie zawsze jest możliwe. Najchętniej, to bym nic nie robił, tylko cały czas siedział z nim w domu, gdyby tylko płacili za zawód taty. Chciałbym, żeby był cały czas ze mną, bo jest przecudowny. Kto tego nie doświadczył, ten nie wie, o czym mówię. Sam nie wiedziałem. Nie ukrywam, że gdy nie byłem tatą to troszkę dzieci mnie drażniły. Teraz mam na to nowe spojrzenie, inną tolerancję. Wiem, z czym to się je. Jakie to jest mały człowieczek, jakie są jego potrzeby i boleści.

Niedługo także swoją premierę będzie miała wspólna płyta Marceliny i Miśka. Z czym związany jest ten projekt?

Mogę zdradzić, że to będzie płyta rodzinna, więc nie tylko z Marcelą, ale pojawią się tam także członkowie rodziny. Fryderyk jeszcze nie będzie śpiewał, chociaż tatuś by sobie życzył, żeby poszedł w ślady Fryderyka Chopina, bo urodził się w dniu jego śmierci. Dostał też fortepian od Leszka Możdżera, więc już jest naznaczony, a tatuś będzie przychodził na koncerty.

Koterski o relacjach z Marceliną nie wypowiada się zbyt obszernie. Zdradził jednak informację o wspólnych świętach:

Święta spędzę z Marcelą i swoim synkiem. Jedziemy do mojej mamy, do moich rodziców i szukam stroju Mikołaja. Fryderyk już jest świadomy, więc przede mną jedna z największych ról. Musi być strój Mikołaja, prezenty. Nie mogę doczekać się tej chwili.

Życzymy w takim razie udanych, rodzinnych świąt!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Michał Koterski (@misiekkoterski)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz