Reklama
Strona głowna Telewizja Miszmasz czyli Kogel Mogel 3. Hit czy kit?

Miszmasz czyli Kogel Mogel 3. Hit czy kit?

od Karolina Melon
Reklama
Najdłużej wyczekiwana trzecia część polskiej komedii fabularnej z 1988 roku- Miszmasz czyli Kogel Mogel 3, okaże się być hitem czy jednak wielkim dnem?

Ilu ludzi, tyle opinii. 25 stycznia miała miejsce premiera filmu Miszmasz czyli Kogel Mogel 3. Jedni twierdzą, że jest to najlepsza część komedii ze wszystkich trzech. Pozostali zaś uważają, że lepiej by było, gdyby zakończono produkcję na 2. części. Sami aktorzy są raczej zadowoleni. Oczywiście pojawiły się małe zgrzyty i niedopowiedzenia. Aczkolwiek większość z nich wypowiada się bardzo przyzwoicie. Niezwykłe jest to, że bohaterowie wracają po upływie 30 lat. Wciąż tacy sami tylko bardziej doświadczeni przez życie.

Fenomenalnie odegrał rolę Piotrusia Maciej Zakościelny. Każdy powinien się wybrać na tę komedię, aby przyjrzeć się bliżej i dostrzec, jak wielki wpływ na przyszłość ma zachowanie rodziców wobec dziecka w latach przedszkolnych. Jest to również dowód na to, iż mężczyzna w podświadomości szukając  materiału na żonę, wybiera kobiety, które są podobne do jego matki. Losy bohaterów składają się w niezły tytułowy Kogel Mogel. Chyba nikt się nie spodziewał, że ich życie spłata im takie aż  figle. Zwłaszcza jeśli chodzi o Kasię i Pana Profesora. Przeżyją powrót do przeszłości- z nieco innym zakończeniem. Jeśli jeszcze nie byliście w kinach, to koniecznie sprawdźcie sami, jak poukładały się losy bohaterów w ciągu 30 lat.

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz