Reklama
Strona głowna Gwiazdy Mocne słowa! Piotr Kraśko ocenił nowych prowadzących Dzień Dobry TVN

Mocne słowa! Piotr Kraśko ocenił nowych prowadzących Dzień Dobry TVN

od Damian Kowal
Reklama
Piotr Kraśko wypowiedział się na temat nowych prowadzących program “Dzień Dobry TVN”. Co takiego powiedział o Paulinie Krupińskiej i Damianie Michałowskim?

Nowa para prowadzących została zaprezentowana podczas wiosennej ramówki stacji TVN. W rozmowie z portalem przeambitni.pl Piotr wypowiedział się na ich temat. Czy był tą informacją zaskoczony?

Czy to nie wspaniale, że są nowi prowadzący w “Dzień Dobry TVN”? No, to jest tak jak rodzina się powiększa. Zawsze wszyscy są w euforii, że jest nowy człowiek, a w tym wypadku dwoje ludzi więcej do kochania, po prostu. I to jest tak jak w każdej rodzinie, każdy coś wnosi.

Według niego każda osoba jest inna, ma zupełnie inną osobowość, doświadczenia czy wrażliwość. Wspomniał również, że zna ich osobiście oraz to, że wniosą zupełnie nową energię do studia. Czy z tego powodu Piotr może czuć jakiekolwiek zagrożenie?

W telewizji magia i matematyka mają inne prawa. Tu się nikt niczego nie boi. Wszyscy się cieszą na to, że ten program będzie miał w sobie nową energię i bardzo dobrze.

Co myślicie o tej parze? Dadzą sobie radę?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez dziendobry tvn (@dziendobrytvn)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz