Reklama
Strona głowna Gwiazdy Monarchia przygotowuje się na powrót pary książęcej

Monarchia przygotowuje się na powrót pary książęcej

od Karolina Melon
Reklama
Monarchia przygotowuje plan awaryjny gdyby para królewska zechciała powrócić na dwór królewski. Wiadomo, że od początku ich związek jest kontrowersyjny. Meghan jest rozwódką i kiedyś nie byłoby  do pomyślenia, żeby została członkiem rodziny królewskiej. Obecnie dzięki jej namową opuścili dwór królewski czy wytrwają w swoim postanowieniu, okaże się. Rodzina królewska wręcz jest pewna, że będą chcieli wrócić do Wielkiej Brytanii, ponieważ media wtargną do ich życia prywatnego.

 

“Pałac bardzo martwi się o Meghan i Harry’ego, ponieważ są bezbronni poza rodziną królewską. Przygotowują plany awaryjne na wypadek, gdyby nagle chcieli powrócić do łask monarchii. Mogliby znów zamieszkać w posiadłości Frogmore. Nie wrócą do obowiązków królewskich, ale dostaną czas na dojście do siebie – powiedział informator Sunday Times.

Natomiast US Weekly informuje, że Meghan jest nareszcie szczęśliwa, a jej mąż Harry namawia żonę do szkolenia warsztatów aktorskich.

“Ciężko pracowała, aby dotrzeć do miejsca, w którym jest dzisiaj. Meghan podoba się pomysł bycia żywicielem rodziny. Nie ma planów na kolejny serial, taki jak “Suits”, ale Harry zachęca ją, by w wolnych chwilach pracowała nad głosem, pisała, produkowała i reżyserowała. Książę Harry nie może się doczekać nowego rozdziału w życiu – pisze US Weekly.

Instagram/sussexroyal

Parze książęcej życzymy wytrwałości oraz szczęścia.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz