Reklama
Strona głowna Gwiazdy Monika Kuszyńska wytyka błędy konkursu Eurowizji!

Monika Kuszyńska wytyka błędy konkursu Eurowizji!

od Damian Kowal
Reklama
Monika Kuszyńska zdecydowała się opowiedzieć o konkursie Eurowizji. Gdzie popełnianebłędy przez które nasz kraj nadal przegrywa?!

Przypomnijmy, że Monika wystąpiła na Eurowizji w 2015 roku z utworem In the name of love. Czy rozważa powrót i zamierza ponownie reprezentować nasz kraj i kogo najchętniej wysłałaby w tym roku?

Eurowizja jest dla mnie wieczną zagadką. Nie mam pojęcia kogo bym wybrała. Ja pamiętam, że gdy startowałam, to podpytywałam, kogo oni by widzieli. Wiele osób mówiło, że powinna jechać Justyna Steczkowska po raz drugi. Nawet powiedziałem jej to, jak się spotkałyśmy. Ten drugi występ, to jest ogromne wyzwanie. Ja mam mieszanie uczucia z tym, żeby jeszcze raz spróbować. To naprawdę pociąga. Jak już się raz spróbuje, to człowiek czuje, że on coś wie na ten temat, może teraz by to zrobił lepiej. Ale chyba jednak trzeba pola ustąpić młodszym, tak myślę.

Według Moniki na Eurowizję nie powinny być wysyłane zespoły śpiewające disco-polo. W rozmowie z serwisem jastrzabpost.pl stwierdziła:

Disco-polo to nie jest dobra droga. Powinniśmy pokazywać to, co mamy najlepszego. Musimy zacząć traktować Eurowizję jako wielkie, światowe przedsięwzięcie. My trochę traktowaliśmy ją jako festiwal kiczu. To jest złe podejście. To naprawdę dobry, na światowym poziomie festiwal. Widzę ogromną różnicę w jakości tego wszystkiego. […] My też powinniśmy w taki sposób do tego podchodzić, jak profesjonaliści. Nie, że sobie disco-polo puścimy. Tego nikt nie odczyta jako coś zabawnego. Raczej musimy dorównywać poziomowi, który tam jest.

Kuszyńska jest za tym, aby Polskę reprezentował jeden z debiutantów:

Uważam, że piosenki, które były w ostatnich latach były dobre. Kto mógłby być w tym roku? Być może jakaś nowa krew, mamy teraz tylu dobrych artystów.

Zgadzacie się z jej słowami?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Monika Kuszynska (@monika_kuszynska_official)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz