Reklama
Strona głowna Gwiazdy Monika Mazur pochwaliła się zdjęciem brzuszka!

Monika Mazur pochwaliła się zdjęciem brzuszka!

od Marcin Karwoski
Reklama
Monika Mazur ostatnio bardzo miło zaskoczyła swoich fanów. Gwiazda na swoim instagramie zdradziła, że jest w ciąży. Celebrytka również pokazała jakich rozmiarów już jest jej ciążowy brzuszek.

Monika Mazur przez wielu może być kojarzona, dzięki serialowi “Na sygnale”. Gwiazda również prowadzi bardzo aktywny profil na instagramie, który śledzi prawie 120 tysięcy osób. Gwiazda bardzo aktywnie oraz chętnie dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym jak i zawodowym. Tym razem pochwaliła się z nimi bardzo radosną nowiną. Okazuje się, że aktorka spodziewa się dziecka.

Monika na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Gwiazda na opublikowanej fotografii pozuje ze swoim ukochanym. Celebrytka ma na sobie obcisła sukienkę, która idealnie podkreśliła jej ciążowe krągłości.

Nadszedł moment, w którym z radością chcemy podzielić się z Wami naszym szczęściem. Już niedługo nasza rodzina powiększy się. Czuję się świetnie i pomimo że z każdym dniem jestem coraz większa – mam wrażenie, że unoszę się nad ziemią.- czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz