Reklama
Strona głowna Gwiazdy Monika Mrozowska i jej sekret świetnej sylwetki!

Monika Mrozowska i jej sekret świetnej sylwetki!

od Damian Kowal
Reklama
Monika Mrozowska zdradziła sekret pięknego wyglądu. Jak aktorka dba o swoją figurę? Czy stosuje odpowiednią dietę, a może wykonuje specjalne ćwiczenia?

O idealnej figurze marzy multum ludzi bez względu na płeć. Jednakże na forach internetowych, czy profilach gwiazd zauważyć można, że większe zainteresowanie tym tematem jest u kobiet. Wiele z nich zastanawia się nad świetnym wyglądem Moniki Mrozowskiej. Gwiazda skończyła 40 lat i ma za sobą trzy ciąże. Jak w takim razie dba o idealną sylwetkę?

Przychodzi taki moment w życiu człowieka, żeby połączyć to, jak się wygląda i jak się czuję. Zaczynamy widzieć profity, które z tego płyną. Zaczynamy więcej czasu poświęcać sobie, temu jakie przygotowujemy sobie posiłki, temu, żeby się trochę poruszać. Ja widzę, że to mi dobrze robi. I nie mówię tutaj o aspekcie fizycznym, tylko bardziej pod kątem psychicznym.

W rozmowie z jastrzabpost.pl zdradziła również, że stara się rozpoczynać dzień z pozytywnym nastawieniem:

Teraz mamy złotą, polską jesień, ale w momencie kiedy jest trochę gorsza pogoda za oknem, to mi się też dobrze wstaje. Dlatego to robię. Ja się dobrze czuję ze sobą. I chciałabym, żeby ten stan trwał jak najdłużej.

A może Wy macie inny, idealny plan na osiągnięcie zamierzonego celu?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Monika Mrozowska (@monikakingamrozowska)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz