Reklama
Strona głowna Gwiazdy Monika Mrozowska pochwaliła się zdjęciem z córkami!

Monika Mrozowska pochwaliła się zdjęciem z córkami!

od Marcin Karwoski
Reklama
Monika Mrozowska aktualnie przebywa ze swoimi dziećmi w domu. Aktorka ostatnio na swoim instagramie pochwaliła się zdjęciem, na którym pozuje ze swoimi córkami.

Obecna sytuacja na świecie zmusiła nas wszystkich do zostania w domach. Wiele gwiazd się do tego zastosowało i też zostało w swoich czterech ścianach. Idealnym potwierdzeniem takie zachowania jest Monika Mrozowska. Aktorka doceniła czas wolny i postanowiła go spędzić w gronie najbliższych. Ostatnio na jej instagramie ukazało się zdjęcie, które bardzo dobrze to potwierdza.

Monika na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje ze swoimi córkami. Gwiazda w opisie zdradziła ile radości daje jej wychowywanie dzieci.

My się po prostu bardzo lubimy. Karolina powiedziała mi kilka dni temu coś takiego: „Zobacz mamo, jesteśmy teraz tyle czasu razem, ale jest ok, bo od zawsze mamy w domu dobre relacje. Ale nie w każdym domu tak jest… I jak te inne rodziny muszą się teraz ze sobą męczyć. I to powiedziała „zbuntowana nastolatka”. Dobrego wieczoru Wam życzę, żebyście zadbali o to, żeby u Was też przynajmniej było ok- czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

View this post on Instagram

Dobrze mi🙈 Lubię patrzeć, jak mimo własnych pokoi „przyłażą” do mnie, kładą się na kanapie i zaczynają angielski, albo siadają przy okrągłym stole i zaczynają odrabiać polski, przynoszą do sprawdzenia referat z historii, jedzą ze mną odgrzany makaron, rano robią kawę, chcą grać razem w gry, oglądać filmy , uczyć się „układów z tik-toka” i śmiać się z tego, jak bardzo mi to nie wychodzi. Czy czasami je ( a właściwie ich) wyganiam 😁? Tak. Czy czasami same ( a właściwie sami 😁) zamykają się w pokojach? Tak 😂. Czy się kłócimy ? Tak, ale wydaje mi się, że nie więcej niż zazwyczaj. Bo my się po prostu bardzo lubimy. Karolina powiedziała mi kilka dni temu coś takiego : „ Zobacz mamo, jesteśmy teraz tyle czasu razem, ale jest ok, bo od zawsze mamy w domu dobre relacje. Ale nie w każdym domu tak jest… I jak te inne rodziny muszą się teraz ze sobą męczyć …” I to powiedziała „zbuntowana nastolatka” … Dobrego wieczoru Wam życzę, żebyście zadbali o to, żeby u Was też przynajmniej było ok 😉❤️ 😘 #niechcemisiejuzpisacowirusie 😂

A post shared by Monika Mrozowska (@monikakingamrozowska) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz