Reklama
Strona głowna Gwiazdy Monika Olejnik również bojkotuje Radio Polskie!

Monika Olejnik również bojkotuje Radio Polskie!

od Robert Kowalczyk
Reklama
Monika Olejnik również dołączyła do licznego grona celebrytów, którzy wypowiedzieli się na temat piątkowej sytuacji w Radiu Polskim. Gwiazda pod swoim postem zyskała bardzo duże poparcie wśród swoich fanów.

Wydarzenia, które miały miejsce w Polskim Radiu Trójka, żyje aktualnie chyba każdy. Wszystko przez piątkową listę przebojów Marka Niedźwieckiego, na której czele stanął utwór Kazika Staszewskiego “Twój ból jest lepszy niż mój”. Gdy tylko okazało się, że piosenka opisuje obecność Jarosława Kaczyńskiego na Cmentarzy Powązkowskim w samym środku panującej pandemii, to utwór bardzo szybko zniknął z pierwszego miejsca, a sama strona przestała działać.

Monika na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje w sukience. Samo zdjęcie nie było tak ważne jak opis do niego załączony. Gwiazda w nim ułożyła rym w którym bardzo dosadnie ugryzła Polskie Radio.

Kazik znika, Niedźwiedź znika, Kydryński znika. Czy to nowa polityka? Na liście przebojów cenzura – to wazelina, strach i bzdura! Z Zamku Ujazdowskiego wspominam moją dawną Trójkę. Odważną, silną i dla wolności ważną- czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

View this post on Instagram

Kazik znika, Niedźwiedź znika, Kydryński znika, Czy to nowa polityka?? Na liście przebojów cenzura – to wazelina, strach i bzdura! Z Zamku Ujazdowskiego wspominam moją dawną Trójkę❤️Odważną, silną i dla wolności ważną! #wolnemedia #solidarność #kultura #demokracja #polityka #odpowiedzialność #trójka #grechuta #kydryński #niedźwiecki #kazikstaszewski #muzyka #kora #Maanam #dżem #rysiekriedel #ladypank #niemen #perfect #kult #hołdys #muniekstaszczyk #oddziałzamknięty #wolność #monikaolejnik #kropkanadi #tvn24 #kogonieslychac #wstajesziwiesz #faktytvn @tvn24newsroom @tvn24.pl @tvn.pl @faktytvn @szczygiel_mariusz @muniekstaszczyk_official @holdyszbigniew @panas_ewicz @kuba_wojewodzki_official @wojciechmannofficial @artur_andrus_ @arletazalewska

A post shared by Monika Olejnik (@monikaolejnik_official) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz