Reklama
Strona głowna Gwiazdy Monika Olejnik wspomniała Marię Kaczyńską!

Monika Olejnik wspomniała Marię Kaczyńską!

od Marcin Karwoski
Reklama
Monika Olejnik pochwaliła się na swoim instagramie pamiątką po Marii Kaczyńskiej. Dziennikarka przypomniała jej stanowisko w sprawie całkowitego zakazu aborcji.

Monika Olejnik jest bardzo aktywną osobą w mediach społecznościowych. Idealnym tego potwierdzeniem jest jej instagram, który aktualnie śledzi prawie 61 tysięcy osób. Gwiazda bardzo chętnie dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym jak i zawodowym. Tym razem zaskoczyła swoich obserwujących. A to wszystko przez publikacje pamiątki po Marii Kaczyńskiej.

Monika na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pokazuje zaproszenie, które otrzymała kilka lat temu od ówczesnej Pierwszej Damy z Okazji Dnia kobiet. Gwiazda w opisie zdradziła kilka szczegółów.

 

Wspomnienie, znalazłam zaproszenie. To był czas, kiedy marszałek sejmu Marek Jurek chciał zlikwidować prawo do aborcji. Pani Maria Kaczyńska podczas spotkania w Święto Kobiet podpisała się pod apelem, który napisałam przeciwko ograniczaniu prawa kobiet. Po tym spotkaniu Tadeusz Rydzyk obraził nas, a Panią Marię nazwał czarownicą… – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Też to pamiętam.
Niestety, obecni rządzący mają bardzo wybiórczą pamięć
Pamiętamy to wszyscy razem z rodzinką!

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz