Reklama
Strona głowna Gwiazdy Monika Zamachowska już niebawem może wróci do telewizji!

Monika Zamachowska już niebawem może wróci do telewizji!

od Marcin Karwoski
Reklama
Monika Zamachowska nie rozpacza po utracie swojej pracy w TVP. Gwiazda na swoim instagramie pochwaliła się, że dostała już trzy oferty pracy oraz jedną propozycję reklamową.

Na końcu października Monika Zamachowska pożegnała się z pracą w TVP. Celebrytka została zwolniona po ponad 20 latach. Na jej miejsce stacja znalazła dużo młodszą dziennikarkę. Gwiazda na swoim instagramie w najnowszym wpisie zdradziła, że otrzymała ona już kolejne oferty pracy w telewizji.

Monika na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka przez dodaną fotografię chciała pokazać, że nie rozpacza po utracie pracy. Idealnie pokazuje to opis.

I wydech…
Dostałam dzisiaj trzy propozycje pracy i jedną reklamową. Co robić? Przez 25 lat pracy w jednym miejscu człowiek trochę zapomina, jak to jest odcinać kupony od nazwiska, od osiągnięć, od marki, którą się stałam dzięki TVP. Tymczasem TVP potwierdza ofertę prowadzenia koncertu kolęd, ktoś tam dzwoni, próbuje coś doradzać…
Potrzebuję tego długiego weekendu, żeby sobie to wszystko poukładać. Wszelkie sugestie mile widziane. Dzięki, że jesteście – czytamy w opisie.

 

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Monika Zamachowska ma już plany po zwolnieniu z TVP! - Begio.pl 20 listopada 2019 - 12:18

[…] Monika Zamachowska po zwolnieniu z TVP ma już plany na przyszłość! Czym będzie zajmować się teraz?! […]

Napisz

Zostaw komentarz