Reklama
Strona głowna Gwiazdy Monika Zamachowska pochwaliła się córką!

Monika Zamachowska pochwaliła się córką!

od Marcin Karwoski
Reklama
Monika Zamachowska na swoim instagramie bardzo często chwali się swoimi dziećmi. Celebrytka tym razem jednak miała bardzo dobry powód nie tylko do pokazania swojej córki ale również do dumy.

Monika na swoim instagramie opublikowała nową fotografię. Celebrytka na dodanej fotografii pokazała swoją córkę podczas debiutu na Warszawskiej scenie teatralnej. Swoje emocje oraz powód do dumy przedstawiła w opisie.

Stało się. Od dzisiaj jestem tylko i aż mamą tej słynnej aktorki musicalowej, Zosi, ze spektaklu „Przerwana cisza” w Warszawskiej Operze Kameralnej. Wczorajszą premierę przepłakałam. Zośka była rewelacyjna, nie zrobiła jednego fałszywego ruchu, nie zaśpiewała jednej fałszywej nuty. Jestem z niej tak strasznie dumna. I cały czas myślę, kiedy przestała być moją malutką, słodką Zośką, która, jak mawiał jej tato: „was just happy to be here”…. Leć wysoko, najdroższa! – czytamy w opisie.

View this post on Instagram

Stało się. Od dzisiaj jestem tylko i aż mamą tej słynnej aktorki musicalowej, Zosi, ze spektaklu „Przerwana cisza” w Warszawskiej Operze Kameralnej. Wczorajszą premierę przepłakałam. Zośka była rewelacyjna, nie zrobiła jednego fałszywego ruchu, nie zaśpiewała jednej fałszywej nuty. Jestem z niej tak strasznie dumna. I cały czas myślę, kiedy przestała być moją malutką, słodką Zośką, która, jak mawiał jej tato: „was just happy to be here”…. Leć wysoko, najdroższa! …………………… Dziękuję: @znanieckioff @alicja.wegorzewska @krzesimirdebski #henrykskarżyński I dziękuję tacie Zosi, @jamiemalc747 że był wczoraj z nami. #wzrusz #duma #dumnamama #dumnirodzice😍😍 #musical #świetnedzieciaki #warszawskaoperakameralna #przerwanacisza

A post shared by Monika Zamachowska (@monikazamachowska) on

W komentarzach znalazły sie liczne gratulacje.

Każda matka jest dumna z sukcesów własnego dziecka .Gratuluję Pani
Gratulacje, córka piękna i zdolna.
Gratuluję

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz