Reklama
Strona głowna Gwiazdy Monika Zamachowska wraca do telewizji

Monika Zamachowska wraca do telewizji

od Karolina Melon
Reklama
Monika Zamachowska wydawało by się, że nie ma powodów do radości. Dziennikarka po dwudziestu latach współpracy z Telewizją Polską niestety musiała pożegnać się ze stacją. Jednak nic nie wskazuje na koniec kariery wręcz odwrotnie. Prezenterka po dwóch tygodniach od zwolnienia z programu “Pytanie na śniadanie” postanowiła zabrać głos. Na swoim Instagramie opublikowała obszerny post, z którego wynika, że nie na rzeka na brak ofert ze strony pracodawcy.

I wydech… Dostałam dzisiaj trzy propozycje pracy i jedną reklamową. Co robić? Przez 25 lat pracy w jednym miejscu człowiek trochę zapomina, jak to jest odcinać kupony od nazwiska, od osiągnięć, od marki, którą się stałam dzięki TVP – napisała tajemniczo.

Materiały prasowe

Była z nami przez ponad dwadzieścia lat wszyscy ją bardzo pokochali. Program telewizyjny “Pytanie na Śniadanie” większości telewidzów kojarzy się z Moniką Zamachowską. Kamery pokochały dziennikarkę, która zawsze była perfekcyjna dobrze przygotowana i punktualna. Dobrze, że jest nadzieja na powrót dziennikarki na mały ekran.

Prezenterce życzymy jak najlepiej i czekamy na jej szybki powrót na mały ekran.

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Monika Zamachowska o zwolnieniu z TVP - Begio.pl 18 listopada 2019 - 17:25

[…] Monika Zamachowska skomentowała swoje zwolnienie z TVP. Opowiedziała także o swojej następczyni. Co o niej myśli? […]

Napisz

Zostaw komentarz