Reklama
Strona głowna Gwiazdy Monika Zamachowska zdradziła, że jest zachwycona swoim bezrobociem.

Monika Zamachowska zdradziła, że jest zachwycona swoim bezrobociem.

od Marcin Karwoski
Reklama
Monika Zamachowska dość niedawno straciła swoją pracę. Gwiazda została zwolniona z prowadzenia programu Pytanie na śniadanie. Prezenterka dziś opowiedziała jak się czuje na bezrobociu.

Monika Zamachowska postanowiła udzielić wywiadu dla magazynu Fiesta. Celebrytka podczas rozmowy zdradziła, ze chce wykorzystać ten czas maksymalnie. Dodała również, że czuje się wolna oraz uśmiech jej nie schodzi z twarzy.

Jestem w stanie, który można nazwać euforycznym, zachłystuję się wolnością. Być może ten stan przejdzie i nastąpi etap depresji, doła, ale po pierwsze, może ten stan nigdy nie nastąpi, a po drugie cieszmy się tym, co mamy teraz – zdradziła podczas wywiadu.

W dalszej części zdradziła, że ćwiczy codziennie jogę. Gwiazda również dodała, że zdaniem wielu jest pracoholiczka oraz wymarzonym pracownikiem.

Jestem wymarzonym pracownikiem. Poza tym jestem pracoholiczką, nie wysiedzę. Jeśli widzowie będą chcieli mnie słuchać i oglądać, to jestem dla nich. Tyle tylko, że tym razem na moich warunkach.- dodała na koniec.

Warto dodać, że celebrytka ostatnio na swoim instagramie zdradziła, że nie szuka pracy, bo to pracodawcy się o nią zabiegają.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz