Reklama
Strona głowna Życie gwiazd Na plaży nikt by na nią nie zwrócił uwagi! Niepotrzebna afera nakręcona przez media?!

Na plaży nikt by na nią nie zwrócił uwagi! Niepotrzebna afera nakręcona przez media?!

od Paulina Buczkowska
Reklama
Głos oburzenia w sieci nie milknie! – Nie wiem czy się śmiać czy płakać z tego w jakim kraju żyje, poważnie tu ludzie tylko narzekają i czekają na czyjąś wpadkę, żeby mieć ubaw…. W czym cały problem, w tym że u kogoś się zobaczyło majtki?; – Tak jakby nikt majtek na oczy nie widział.. Sensacja z niczego! – komentują internauci pod wisem Rafała Maseraka, sylwestrowe zdarzenie nagłośnione w nieprzyjemny sposób przez media.


Wszystko za sprawą uchwyconej chwili podczas telewizyjnej imprezy Sylwestrowa Moc Przebojów!  W czasie jednego z wejść Rafał Maserak wziął do spontanicznego tańca współprowadzącą Paulinę Sykut- Jeżyna.

‘DYSTANS LUDZIE, NIC SIĘ NIE STAŁO…”

Pech chciał, że podczas obrotu było jej widać bieliznę. To wystarczyło, aby nazwać to wielką wpadką. Internauci jednak nie widzą w tym nic nadzwyczajnego – Jak inni pokazują gołe cycki i tyłki SPECJALNIE to afery nie ma a jak niechcący się zdążyło zobaczyć bieliznę (a nie goły tyłek ) p.Pauliny to taka afera’ burzą się w sieci. Jak napisała jedna z fanek prezenterki, ludziom zdecydowanie brakuje dystansu do siebie i dystansu do życia. Czy tak faktycznie jest? Według opinii wielu internautów Paulina Sykut-Jeżyna nie ma się czego wstydzić ‘Dystans ludzie, nic się nie stało…’

Wy również uważacie, że nie była to wpadka tylko niewyreżyserowana scena?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#suknia @jp_justpaul 🖤✨

Post udostępniony przez Paulina Sykut Jeżyna (@paulinasykutjezyna)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz