Reklama
Strona głowna Muzyka Na Wspólnej znika z anteny TVN! Znamy powód zmian w transmisji

Na Wspólnej znika z anteny TVN! Znamy powód zmian w transmisji

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Serial Na Wspólnej nie zostanie w tym tygodniu wyemitowany. Fani przygód bohaterów z ul. Wspólnej muszą z cierpliwością czekać na emisje kolejnych odcinków do poniedziałku. Dlaczego dyrekcja stacji TVN zdecydowała się na coś takiego?

Oczywiście wszystko za sprawą odbywającego się w w sopockim amfiteatrze festiwalu muzycznego Top Of The Top Sopot Festival 2019. Wydarzenie potrwa do piątku, a transmisja prosto z nadmorskiej miejscowości odbędzie się w godzinach, w których emitowano serial.

Pierwszego dnia (13.08) na scenie pojawiła się Bonnie Taylor. Znana z takich hitów jak: Total Eclipse of the Heart, czy Holding Out For a Hero otwierała imprezę swoim występem. Wśród występujących pojawili się także: Perfekt, Agnieszka Chylińska, Anita Lipnicka, Acid Drinkers czy Felicjan Andrzejczak.

Drugi dzień (14.08) na scenie zobaczymy m.in: Anię Karwan, Margaret, Kayah, Sylwię Grzeszczak, Roksanę Węgiel, Sarsę, Ewę Farnę, Ewelinę Lisowską a także Cleo.

Trzeci dzień (15.08) to święto dla fanów lubiących kultowe utwory. Publiczność usłyszy m.in: Pectus, Kasia Popowska, Patrycja Markowska, Varius Manx i Kasia Stankiewicz, Skaldowie, Brathanki, Jary Oddział Zamknięty, Maryla Rodowicz, Michał Szpak, Urszula, Aleksandra Gintrowska, Golden Life a także Sławek Uniatowski.

Po trzech dniach muzycznej zabawy wszystko wróci do normy i po długim weekendzie będziemy mogli oglądać nowe odcinki Na Wspólnej.

Reklama
0 komentarz
1

Zobacz również

Zostaw komentarz