Najlepszy gadżet Pride dostępny na Amazon

Wszystkie prezentowane produkty i usługi są niezależnie wybierane przez redaktorów. Jednak Billboard może otrzymywać prowizję od zamówień złożonych za pośrednictwem linków detalicznych, a Detalista może otrzymywać pewne dane podlegające kontroli do celów księgowych.

Miesiąc dumy kończy się w przyszłym tygodniu, ale miłość jest miłością przez cały rok! Dla uczestników New York City Pride w piątek (24 czerwca) i innych uroczystości Pride zebraliśmy listę tęczowych koszulek, fanów, FLAG, butów, masek na twarz i innych towarów, które można kupić na Amazon z okazji miesiąca Pride. (Przy okazji: członkowie Amazon Prime otrzymują bezpłatną wysyłkę na miliony przedmiotów. Kliknij tutaj, aby rozpocząć bezpłatny 30-dniowy szlak do Amazon Prime.)

Szukasz napój queer owned do wsparcia? Spójrz na Say Gay Rosé. Azjatycka Marka win to bezcukrowa, wytrawna, musująca puszka rosé, idealna na lato i dostępna w Drizly, Total Wine i SayGayRose.com. część sprzedaży Say Gay Rosé wspiera organizacje charytatywne LGBTQ w miastach, w których marka jest sprzedawana.

Czytaj dalej, aby znaleźć listę towarów Pride, które znaleźliśmy na Amazon. Wymienione przedmioty można również kupić jako prezent dla Dumy. I czy wspominaliśmy, że wszystko jest poniżej 40 dolarów?

Szczęśliwego Miesiąca Dumy!

Amazonka

Miłość wygrywa! Tęczowa koszulka jest dostępna w rozmiarach męskich i damskich, od małych do 3XL. Wybierz jedną z 10 różnych kolorów, w tym czarny, czerwony, fioletowy i niebieski.

Amazonka

T-Shirt Human Rainbow

$14.99

Ta” ludzka ” koszulka z tęczowym tekstem jest dostępna w różnych kolorach, w tym czarnym, niebieskim i szarym. Inne koszulki Pride, które mogą ci się spodobać, to Gay Pride Science Is Real tee ($19.99) i Purride Rainbow T-Shirt ($20.99).

 

Amazonka

Staont Rainbow Flag

$5.95 $6.85 13% OFF

Powieście flagi! Ta tęczowa flaga ma wymiary 3 x 5 stóp, dzięki czemu jest wystarczająco duża, aby owinąć się wokół siebie i nosić jako pelerynę. Jeśli wolisz używać go bardziej tradycyjnie, flaga z podwójnym nadrukiem jest zaprojektowana tak, aby wisiała sama lub wsuwała się na maszt flagowy. Kliknij tutaj, aby uzyskać ręczne flagi Pride.

 

Amazonka

Starqueen Unisex Adult Pride Canvas Shoes

$40

Te Płócienne trampki mają tęczowe serce po jednej stronie i” dumę ” po drugiej stronie. Lekkie, sznurowane trampki są dostępne w kolorze czarnym lub białym oraz w rozmiarach unisex od 5 do 9.</ p> Amazonka

Balasami Metallic Rainbow Bikini

$24.99

Sezon na bikini! Pokaż swoją dumę w tym bikini rainbow metallic triangle. Ten uroczysty dwuczęściowy jest dostępny w rozmiarach S-XL.chcesz zamiast tego Kąpielówki rainbow? Kliknij tutaj.

Amazonka

Nanafast Tytan Stal Nierdzewna Tęczowa Bransoletka

$8.49

Dodaj trochę dumy do nadgarstka dzięki tej uroczej bransoletce. Niedrogi kawałek biżuterii ma zapięcie magnetyczne Ze stali nierdzewnej, które ułatwia zakładanie i zdejmowanie.

Amazonka

Bedbay Rainbow Rainbow Flag Throw Blanket

$25.99

Przytul się tym tęczowym kocem do rzutu, dostępnym dla łóżka typu twin, queen lub king-size. Miękki, Oddychający i lekki, ten koc z mikrofibry Premium ma żywe kolory i ciepłą flanelę, a także jest łatwy do przechowywania lub pakowania i noszenia.

Amazonka

Czapka Giavuwn Haftowana Pride, 2 Opakowania

$36.99

Te tęczowe czapki z daszkiem są idealne dla par! Bawełniane Czapki Z Daszkiem mają haftowane tęczowe serce z przodu i metalowe zapięcie z tyłu, aby dostosować rozmiar. Czapki z daszkiem są wyposażone w pasujące tęczowe bransoletki.

Amazonka

Strona główna Tune Rainbow Tumbler ze słomą

$11.99

Spragniony? Wypij ulubioną lodową kawę i nie tylko w tym błyszczącym tęczowym kubku z dołączoną słomką. 21 oz. tumbler jest dwuścienny, aby utrzymać napoje zimne lub gorące przez dłuższy czas.

Amazonka

Omytea Rainbow Fan

$15.99

Praktyczny i niedrogi, ten wachlarz rainbow jest idealny na uroczystości Pride! Dodaje to trochę dodatkowego dramatyzmu do każdego wyglądu i utrzyma cię w chłodzie, gdy jest gorąco. Według sprzedawcy, ten wentylator tęczowy jest w 100% wykonany ręcznie z “wysokiej jakości tkaniny i bambusa.”

Amazonka

Okulary Przeciwsłoneczne Spacelab Rainbow Heart

$14.99

Te stylowe odcienie mają soczewki w kolorze tęczy i błyszczącą ramę, wraz z soczewkami chroniącymi przed promieniowaniem UV i odpornymi na uderzenia. Znajdź więcej tęczowych odcieni tutaj.

Amazonka

Maska Tęczowa Montagnes, 2 Pck

$13.99

Pandemia jeszcze się nie skończyła. Jeśli nadal się maskujesz, dlaczego nie zrobić świątecznej Maski Na twarz Pride? Projekt na zdjęciu powyżej zawiera słowo ” Love “napisane białą kursywą z tęczowym sercem I” Love Is Love ” w tęczowym scenariuszu.

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version