Reklama
Strona głowna Ogólne Najpopularniejsi TikTokerzy nagrywali z SexMasterką(LilMasti)!

Najpopularniejsi TikTokerzy nagrywali z SexMasterką(LilMasti)!

od Robert Kowalczyk
Reklama
Wcześniej SexMasterka teraz LilMasti, która totalnie zmieniła swój wizerunek i postanowiła nagrać teledysk do piosenki pt. „Fenix”. Przemiana oczarowała wielu jej fanów i materiał wideo cieszy się ogromną popularnością w polskim YouTube.

LilMasti do swojego nowego projektu postanowiła zaprosić najpopularniejszych użytkowników aplikacji TikTok, którzy nagrywali, krótkie filmiki do najnowszego teledysku pt. “Fenix”.

Postanowiliśmy sprawdzić kogo zaprosiła popularna SexMasterka.

Kamelemona: nagrywam głównie komedie ale również próbuje zmotywować innych do działania na moim nowym koncie- FengSzuja. Zawsze marzyłam o aktorstwie, ale życie czasem płata figle, ułożyło się inaczej. Po studiach Marketingu w UK, marzenia znowu wróciły. I tym razem ja płatam figle życiu, bo czemu nie. Na marzenia nigdy nie jest za późno! Nagrywam na Tik Toku 1 rok i 4 miesiące. Uważam ze uśmiech to najpiękniejsza biżuteria dla każdego. Kamelemona ma ponad 1,2 miliona obserwujących.

Najpopularniejsi TIK-Tokerzy!

Ula Woźniak, znana pod pseudonimem: ukwozniakk. Na swoim kanale tworzy filmiki o zabarwieniu komediowym. Uważa, że uśmiech rodzi uśmiech i zaraza pozytywna energia oraz ciepłem swoich odbiorców. Zawsze wkłada serce w to, co tworzy. Ponadto bardzo interesuje się moda i makijażem, własnie w tej dziedzinie się rozwija. Wyróżnia ja uroda, kreatywność i wdzięk. Ma złote serce i zawsze niesie pomoc innym. Poza tym nosi w sobie nutkę szaleństwa, dzięki czemu nie boi się robić zwariowanych rzeczy.

Sebastian Kowalczyk: Na TikToku ma już 550 tysięcy obserwujących. Tancerz, choreograf, który swoją pasją zaraża młode pokolenie. Sebastian również interesuje się aktorstwem stąd jego komediowy zapał wziął się do nagrywania wideo na swoim kanale.

Ciapur, a tak naprawdę Mansur Bikeev.Po nie całym roku nagrywania na TikToku uzyskałem już prawie 300k fanów. Głównie nagrywam komedie, bo lubię zarażać swoich widzów pozytywną energią, ale również próbuje swoich sił w innych kategoriach takich jak #slowmotion czy #transition, ponieważ chcę być wszechstronny na TikToku. Po za nagrywaniem filmików interesuje się także aktorstwem. Mam na swoim koncie trochę ról w filmach,reklamach czy teledyskach.

Marta Rentel na TikToku znajdziemy ją jako martirenti. Nagrywa fitness i komedie. Na instagramie pokazuje lifestyle i motywuje do ćwiczeń.

TIK TOK POLSKA

Krystian Ziętkowski znany pod pseudonimem (Zietkowsky) na swoim kanale słynie z dobrego poczucia humoru, tworzy komedie i zaraza ludzi pozytywna energią, jest spontaniczny i zwariowany, umiejętności aktorskie, które nabył grając w różnych serialach i teledyskach przelewa w niesamowity sposób we własna twórczość na Tik Toku , pomimo tak młodego wieku ma już tak wielką rzeszę fanów tj. 600 tysięcy

Roksana Orłowska – A właściwie @roxaok!
Na TikToku działa od zaledwie kilku miesięcy gdzie w bardzo krótkim czasie zdobyła szerokie grono odbiorców co w efekcie wpłynęło na prawie 300 tysięczną ilość fanów jej konta na aplikacji TikTok! Roksana jest znana przede wszystkim w środowisku muzycznym! Prowadzi swoją grupę taneczną Exotic Girls, która jest jedną z najpopularniejszych grup tanecznych na arenie muzyki dance. Możemy ją zobaczyć w teledyskach ponad 50 artystów, a także u boku wielu gwiazd na scenie podczas tanecznego SHOW! Zaraża innych swoją energią, która jest w niej składowana w nieograniczonych ilościach. A jej młody wiek w połączeniu z sukcesami jest dowodem na to, że marzenia się spełniają!

Zobaczcie koniecznie materiał wideo.

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz