Reklama
Strona głowna Gwiazdy Nałóg zniszczył jego życie?! Wstrząsające wyznanie Bena Afflecka!

Nałóg zniszczył jego życie?! Wstrząsające wyznanie Bena Afflecka!

od Marcin Karwoski
Reklama
Ben Affleck podczas swojego ostatniego wywiadu z “New York Times” zebrał się na poruszenie bardzo trudnego dla niego tematu. Gwiazdor podczas rozmowy z tabloidem opowiedział, dlaczego porzucił swoją rodzinę oraz zaczął pić alkohol.

Ben Affleck i Jennifer Garner byli parą przez niemal 10 lat. Rozstali się w 2015 roku, mimo tego ich rozwód sfinalizował się w 2018 roku. Całkiem niedawno w ramach promocji najnowszego filmu “The way back” aktor zdradził nowe fakty związane z tą sytuacją .

Dziennikarz Brooks Barnes podczas rozmowy z Ben’em Affleck zadawał trudne pytania, mimo tego aktor nie bał się na nie odpowiadać. Na samym początku wywiadu wyznał, że rozstanie z matką jego dzieci było wielką pomyłką oraz że bardzo tego żałuje.

Najbardziej w swoim życiu żałuję rozwodu. Oczywiście, że popełniałem błędy. Zrobiłem rzeczy, których bardzo żałuję. Ale musisz się po czymś takim pozbierać, nauczyć się czegoś i iść dalej do przodu

W dalszej części wywiadu zdradził, że był uzależniony nie tylko od alkoholu ale również od seksu. Aktor zdradził także co było głównym powodem problemów w związku.

Próbujesz poczuć się lepiej za wszelką cenę, czy to jedząc, pijąc, uprawiając seks, hazard czy kupując nowe rzeczy. Kończy się tak, że to pogarsza twoje życie. Więc robisz to jeszcze częściej, by zapomnieć o dyskomforcie. Wtedy zaczyna się prawdziwe piekło. Wpadasz w ciąg, którego nie da się przerwać. To mi się właśnie przydarzyło. Piłem relatywnie “normalnie” przez dłuższy czas. Stałem się alkoholikiem, gdy rozpadło się moje małżeństwo

Wikipedia-Ben Affleck

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz