Reklama
Strona głowna Ogólne Nasz Nowy Dom: Totalna metamorfoza domu w pierwszym odcinku

Nasz Nowy Dom: Totalna metamorfoza domu w pierwszym odcinku

od Robert Kowalczyk
Reklama
W pierwszym odcinku 14. edycji programu poznaliśmy historię Pani Elżbiety, która po śmierci córki stała się rodziną zastępczą dla wnuka Eryka. Aby móc opiekować się chłopcem babcia musiała zapewnić mu odpowiednie warunki do życia. Ze względu na tragiczny stan ich domu, tymczasowo przeprowadzili się do mieszkania służbowego. Niestety wkrótce musieliby opuścić lokal, w związku z przejściem na emeryturę przez Panią Elżbietę.

Dom, do którego musieli wrócić jest w tragicznym stanie! Okna były nieszczelne, nie działało ogrzewanie, ściany i podłogi były dziurawe. Instalacja elektryczna była w tak fatalnym stanie, że zagrażała ich życiu. W domu nie było łazienki, kanalizacji, wody, a za toaletę służył drewniany wychodek na podwórku.

Chłopiec był przerażony wizją rozłąki z babcią: „Trzeba zrobić tam remont, bo inaczej wyląduje w domu dziecka, a ja babcię bardzo kocham i nie chce iść do domu dziecka…” – mówi ze łzami w oczach Eryk. Jak odmieni ich życie wizyta Katarzyny Dowbor, Martyny Kupczyk, Wieśka Nowobilskiego i jego ekipy?

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz