Reklama
Strona głowna Gwiazdy Natalia Gacka zalewa się łzami! Do sieci trafił bardzo osobisty wpis!

Natalia Gacka zalewa się łzami! Do sieci trafił bardzo osobisty wpis!

od Marcin Karwoski
Reklama
Natalia Gacka ze sportem jest już związana od najmłodszych lat. Mistrzyni Świata Body Fitness postanowiła połączyć swoją pasje z pracą i aktualnie zawodowo zajmuje się trenowaniem innych. Ostatnio gwiazda zdradziła, że spróbowała trochę innej dla niej dyscypliny sportu.

Natalia Gacka jest bardzo szczera ze swoimi obserwatorami. Gwiazda wiele razy próbowała przekazać, że czasem oczekiwania wobec treningów różnią się od samej rzeczywistości. Zdarza się również tak, że treningi nas przerastaj. Okazuje się, że dzieje się tak nie tylko u osób które nie maja nic wspólnego ze sportem ale i również u samych wyjadaczy. Idealnym potwierdzeniem tego jest najnowszy wpis Natalii.

Natalia na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii przytula się do worka od boksowania. Gwiazda w opisie pochwaliła się bardzo szczerym przemyśleniem.

Chociaż mi nie wychodzi. Chociaż jestem za wolna, za ciężka i za słaba to tak uwielbiam się lać. Tak płaczę na zakończenie każdego treningu. Płaczę ze zmęczenia i płaczę, gdyż ubolewam, że już koniec zajęć. Ćwiczę, wyżywam się, spalam miliony kalorii. Płeć, wiek i doświadczenie fighterskie nie mają znaczenia, liczą się chęci i pozytywne nastawienie! – czytamy w opisie.

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Piękne plecy, takie emocje!

Za ciężka to jaką to waga Natalia skoro sylwetka idealna

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz