Reklama
Strona głowna Gwiazdy Natalia Gulkowska urodziła! Zobaczcie zdjęcie ze szpitala!

Natalia Gulkowska urodziła! Zobaczcie zdjęcie ze szpitala!

od Marcin Karwoski
Reklama
Natalia Gulkowska, uczestniczka “Top Model”, powitała na świecie swoje drugie dziecko. Gwiazda tą radosną nowiną pochwaliła się na swoim instagramie. Celebrytka również zdradziła kilka szczegółów na temat dziecka.

Natalia Gulkowska ma powód do radości, ponieważ została kolejny raz mamą. Celebrytka tym razem urodziła synka. Gwiazda na swoim instagramie pochwaliła się zdjęciem nowo narodzonego synka. Pod opublikowanym wpisem ukazało się bardzo dużo komentarzy z gratulacjami.

Natalia na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem ze szpitala. Celebrytka na opublikowanej fotografii pokazała swojego nowo narodzonego synka. Gwiazda do zdjęcia dodała również obszerny wpis.

Kochani! Dzisiaj o 12.15 przyszedł na świat mój drugi synek Leon. Pomimo tego, co dzieje się w tej chwili na świecie, jest to jeden z dwóch najpiękniejszych dni w moim życiu! Dzięki cudownym ludziom stał się on jeszcze bardziej wyjątkowy. Postanowiłam wziąć udział w akcji #zdjeciaznarodzin_razemdamyrade. Dzięki temu zdjęcia, które sama wykonałam lub przy pomocy położnej, nabrały profesjonalizmu i chociaż trochę pomogą zastąpić nam nieobecność mężów i rodzin w tak ważnym dniu! Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie, jakie od kilku dni dostaje w wiadomościach prywatnych, jesteście niesamowici! Dla wszystkich mam, które obawiają się tego dnia: jest ciężko, ale dajemy radę. I wy też dacie! – czytamy w opisie.

View this post on Instagram

Kochani! Dzisiaj o 12.15 przyszedł na świat mój drugi synek Leon🥰 Pomimo tego co dzieje się w tej chwili na świecie jest to jeden z dwóch najpiękniejszych dni w moim życiu! Dzięki cudownym ludziom stał się on jeszcze bardziej wyjątkowy. Postanowiłam wziac udział w akcji #zdjeciaznarodzin_razemdamyrade u @obiektywnie_najpiekniejsze ! Dzięki temu zdjęcia, które sama wykonałam lub przy pomocy położnej nabrały profesjonalizmu I chociaż trochę pomogą zastąpić nam nieobecność mężów I rodzin w tak ważnym dniu! Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie jakie od kilku dni dostaje w wiadomościach prywatnych, jesteście niesamowici! Dla wszystkich mam, które obawiają się tego dnia: jest ciężko, ale dajemy radę I wy też dacie! 💕💕💕

A post shared by Natalia Gulkowska (@nataliagulkowska) on

W komentarzach ukazała się znaczna ilość gratulacji.

Gratulacje
Gratulacje. Dużo zdrówka!!!

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz