Reklama
Strona głowna Gwiazdy Natalia Klimans straciła bliską osobę!

Natalia Klimans straciła bliską osobę!

od Marcin Karwoski
Reklama
Natalia Klimans jest już bardzo blisko porodu. Celebrytka zostanie matką po raz pierwszy. Aktorka jednak zamiast się cieszyć przebywa aktualnie w żałobie.

Natalia jest bardzo szczera ze swoimi fanami. Tak i było teraz, aktorka na swoim instagramie dodała fotografie wraz z opisem który wszystko wyjaśnił.

Chwilę mnie tu nie było. I cały czas się zastanawiam, pisać coś o tym, czy nie pisać. Wrzucić to zdjęcie z wesołym podpisem czy wrzucić je i napisać szczerze, jak jest? Bo tu u mnie, zawsze na wesoło. No ale przecież życie tak nie wygląda.
Dzisiaj jest lepszy dzień. Umalowałam się, ubrałam w kolorową sukienkę. Jestem chyba dzielna. Ale ostatnie dni były bardzo trudne. Odeszła osoba, która była częścią mojego życia odkąd pamiętam. Przytulała mnie, jak zbiłam kolano na podwórku, robiła mi kakao, jak poprosiłam. Nigdy nie mówiła do mnie „Natalia”, zawsze „Tunieczko”. Piekła, zaraz po Babci, najlepszy sernik w rodzinie.
I nagle tej osoby nie ma.

Kiedyś nie umiałam radzić sobie ze smutkiem czy bólem. Nie umiałam go czuć, akceptować, przeżywać i iśc dalej. Umiałam tylko przed Nim uciekać, ponieważ wydawało mi się, że go nie uniosę.
Ale dziś, w obliczu tej straty,nie mogę juz być zapłakanym dzieckiem. Muszę być silna i dojrzała, bo za kilka chwil zostanę Mamą.
Muszę być mądra i chronić swoje dziecko. Największe radości i cierpienia czasem tak właśnie się bezpośrednio ze sobą przeplatają. Narodziny mojej córeczki przeplatają się z odejściem kogoś bardzo ważnego w Naszej rodzinie.
Samo życie. Zuzia jeszcze się nie urodziła a już mnie zmienia i uczy.
Trzymajcie za Nas kciuki – czytamy w opisie.

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz