Reklama
Strona głowna Instagram Natalia Klimas wyprawiła Baby shower!

Natalia Klimas wyprawiła Baby shower!

od Marcin Karwoski
Reklama
Natalia Klimas wkrótce zostanie pierwszy raz mamą. Aktorka zdradziła ten sekret pierwszy raz w marcu. Zrobiła to przez dodanie fotografii na swoim instagramie w sukience, która podkreśliła jej ciążowy brzuszek.

Natalia w czwartkowy wieczór uczestniczyła w Baby Shower. Cudowna impreza odbyła się w restauracji Flaming&co w Warszawie. Przyszła mama podziękowała swoim przyjaciółka za zorganizowanie oraz przybycie na przyjecie.

Wczoraj był mój baby shower i nie zapomnę tego wieczoru na długi czas. Było Nas 25 cudownych kobiet. Jedne zerwały się z teatru, żeby ze mną świętować, drugie zostawiły w domach kilkutygodniowe maluchy, trzecie przeorganizowały cały tydzień. Dotarły wszystkie!!!!! Ilość serdeczności i miłości (o obłędnych prezentach nie wspomnę) jaką wczoraj otrzymałam, przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Moja najdroższa @missake wszystko zorganizowala razem z @karolinaferenstein_krasko która jeszcze walnęła taką przemowę, że się popłakałam. Nie miałam czasu i byłam zbyt rozemocjonowana, żeby zrobić sobie ze wszystkimi zdjęcia, ale nie zawsze to jest najważniejsze, prawda? A teraz czekamy na Zuzię!

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz