Reklama
Strona głowna Gwiazdy Natalia Kukulska o tym co zawdzięcza swojemu tacie!

Natalia Kukulska o tym co zawdzięcza swojemu tacie!

od Damian Kowal
Reklama
Natalia Kukulska po wielu latach postanowiła zdradzić kilka szczegółów dotyczących jej taty. Za życia Jarosław Kukulski starał się chronić córkę z całych sił jak tylko mógł.

Natalia była jurorką w “The Voice of Poland” kilka lat temu. Po danym sukcesie dostała także propozycję do formatu “The Voice Kids”.

Jakoś nie wyobrażam sobie siebie w tej roli. Mam trochę obaw przed tego typu programami, choć wiele dobrego o nich słyszałam. Bałam się, że będzie tam presja rodziców. Dla dzieci takie emocje konkursowe są trudne. To, że przegrają, poczują niedowartościowane, może mieć potem wpływ na całe życie. One mogą nabawić się kompleksów.

Natalia doskonale wie z czym się to wiąże. Sama przecież debiutowała w wieku 10 lat. Po wydanych płytach “Natalia”, “Bajki Natalki” oraz hicie “Co powie tata” gwiazda nie koncertowała. Jak podaje pomponik.pl była to decyzja jej taty, który chciał, aby spędzała czas jak jej rówieśnicy. Do śpiewania miała wrócić dopiero jak dorośnie. Jak widać mimo tego Natalia jest wielką i cenioną artystką.

Chronił mnie przed gwiazdorzeniem. Przecież już wtedy pojawiały się komentarze, że ojciec tresuje córkę, zarabia na niej pieniądze… A to była nieprawda.

Myślicie, że wstrzymanie kariery w dzieciństwie było dobrą decyzją?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Natalia Kukulska (@natalia.kukulska)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz