Reklama
Strona głowna Gwiazdy Natalia Kukulska pierwszy raz w miejscu wielkiej tragedii!

Natalia Kukulska pierwszy raz w miejscu wielkiej tragedii!

od Damian Kowal
Reklama
Piosenkarka po latach odwiedziła jedno z miejsc w Warszawie, gdzie wiele lat temu doszło do wielkiej tragedii.

Dramat rozegrał się w 1980 roku nad Warszawą. Piloci samolotu pasażerskiego ze Stanów Zjednoczonych zasygnalizowali, że w samolocie nie wysuwa się podwozie. Po wielu próbach naprawienia usterki samolot został uszkodzony w wyniku awarii. Kilka minut później maszyna zaczęła spadać roztrzaskując się w okolicach lotniska na Okęciu.

Śmierć poniosło 87 osób, między innymi matka piosenkarki Anna Jantar.

Natalia Kukulska dotąd nie czuła się na siłach, aby odwiedzić miejsce śmierci Anny Jantar. Natalia postanowiła podzielić się ze swoimi fanami przemyśleniami na temat wizyty w miejscu katastrofy.

Spójrzcie co na dany temat napisała piosenkarka.

View this post on Instagram

Kiedyś to musiało nastąpić. Dziś po raz pierwszy odważyłam się pojechałać na miejsce katastrofy samolotu, w którym zginęła moja mama. Miejsce to jest upamiętnione pomnikami ofiar i muralem, na którym widnieje portret mojej mamy i kapitana Pawła Lipowczana. Zaświeciło na chwilę słońce i spotkałam niezwykle taktowanego pana Arka, taksówkarza, którego przyjaciel był pierwszym świadkiem tej tragedii. Przychodzi zawsze tego dnia. Nie odważył się powiedzieć tego co wie od przyjaciela, gdy spojrzał mi w oczy. Bardzo to doceniam. Tym samym powiedział wszystko… czy jest sens wracać do dramatycznych szczegółów, otwierać rany…? Sensem jest jedynie ocalić od zapomnienia.

A post shared by Natalia Kukulska (@natalia.kukulska) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz