Reklama
Strona głowna Ogólne Natalia Kukulska przekazała swoim fanom szczęśliwe wieści!

Natalia Kukulska przekazała swoim fanom szczęśliwe wieści!

od Damian Kowal
Reklama
Natalia Kukulska przekazała dobre informacje swoim fanom. Wszystko ma mieć swój koniec w przyszłym roku…

Na zakończenie tego roku nie usłyszymy niestety nigdzie Natalii Kukulskiej. Wszystko to za sprawą niespodzianki, która swój finał będzie miała w przyszłym roku. Natalia na początku stycznia zaczyna zbierać materiał i nagrywać nową płytę. W rozmowie z Agencją Newseria Lifestyle Natalia powiedziała, że:

W tym roku u mnie grudzień nie jest aż tak bardzo bogaty koncertowo i intensywny jak zazwyczaj. Zwykle to właśnie grudzień jest tym najbardziej pracowitym miesiącem. Tym razem jednak musiałam odpuścić, ponieważ przygotowuję materiał na swoją nową płytę i do studia wchodzę już w styczniu. W związku z tym większość czasu zajmą mi prace studyjne

Natalia na chwilę obecną bierze jeszcze udział w projekcie “Cohen i Kobiety”. Ma to na celu przybliżenia twórczości Cohena oraz upamiętnienie jego postaci.

Obecnie gram też koncerty w różnych składach. Trwa trasa „Cohen i Kobiety”, w której miałam przyjemność śpiewać. Zapraszam na te wydarzenia. Wszystkie informacje dotyczące mojej działalności artystycznej są na moim Instagramie. Tam można zaglądać, by dowiedzieć się, co nowego u mnie muzycznie słychać i być na bieżąco.

Czekacie na nową płytę Natalii?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Natalia Kukulska (@natalia.kukulska)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz