Reklama
Strona głowna Gwiazdy Natalia Nykiel wróciła do Polski!

Natalia Nykiel wróciła do Polski!

od Marcin Karwoski
Reklama
Natalia Nykiel dość dawno temu poinformowała swoich fanów, że robi sobie przerwę w karierze i wyjechała z kraju. Gwiazda kilka dni temu wróciła do Polski.

Natalia Nykiel swoją popularność w głównej mierze zawdzięcza The Voice of Poland. Celebrytka na swoim instagramie zebrała już ponad 90 tysięcy obserwujących. Gwiazda na swoim instagramie pochwaliła się swoją bardzo kobieta stylizacja, która przygotowała na widowisko poświęcone twórczości Przemysława Gintrowskiego.

Natalia na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje w czerwonej obcisłej sukience. Obcisłość tej karnacji idealnie podkreśliło jej kobiece kształty. Gwiazda w opisie zdradziła kiedy odbędzie się wydarzenie na które przygotowała tą stylizację.

Za chwilę zaczynamy widowisko poświęcone twórczości Przemysława Gintrowskiego. Retransmisja w TVP1 22.12! – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Wyglądasz tak ładnie w tej sukience mega!
Pani Natalio, wygląda Pani fenomenalnie
Ślicznie Ci w tej sukience
po prostu ogień

 

A jak wam się podoba Natalia w takim wydaniu?. Zapraszamy do wyrażania swojej opinii w komentarzach pod opublikowanym wpisem.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz