Reklama
Strona głowna Gwiazdy Natalia Oreiro wystąpi w Polsce!

Natalia Oreiro wystąpi w Polsce!

od Damian Kowal
Reklama
Natalia Oreiro już niebawem wystąpi w Polsce! Piosenkarka została kolejną gwiazdą Sylwestra Marzeń z Dwójką i Radiem ZET w Zakopanem!

W drugi dzień świąt poznaliśmy główną gwiazdę sylwestra w Zakopanem. Natalia Oreiro już za kilka dni pojawi się na Równi Krupowej w Zakopanem, gdzie zaśpiewa swoje największe hity.

Będzie to już czwarta wizyta Oreiro w naszym kraju. Wcześniej Natalia odwiedziła Polskę w 2000 i 2013 roku oraz w 2002 roku, gdzie również wystąpiła podczas imprezy sylwestrowej TVP.

Jak podaje portal allaboutmusic.pl Natalia Oreiro wykona prawdopodobnie od trzech do czterech piosenek. Nie zabraknie tutaj największego hitu “Cambio Dolor”, czyli piosenki do telenoweli Zbuntowany Anioł.

Na zakopiańskiej scenie wystąpią również: Maryla Rodowicz, Zenon Martyniuk, Roksana Węgiel czy zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 Viki Gabor. Oprócz nich na scenie zagra także: Golec uOrkiestra, Gromee, Weekend, Boys, Milano, Chico & The Gypsies,  Playboys, Mateusz Mijal, Pupo, Jorrgus, Piękni i Młodzi,  Kombi, Stefano Terrazzino, Thomas Anders & Modern Talking Band, Bayer Full.

Jesteście ciekawi co takiego jeszcze zaśpiewa Natalia w Zakopanem? Tego dowiemy się 31 grudnia.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz