Reklama
Strona głowna Gwiazdy Natalia Siwiec kolejna plastyczna operacja

Natalia Siwiec kolejna plastyczna operacja

od Karolina Melon
Reklama
Natalia Siwiec od zawsze była podejrzewana o korzystanie z medycyny estetycznej.

Jednak skutecznie za każdym razem celebrytka twierdziła, że jej wygląda to zasługa perfekcyjnego makijażu. Pod ostatnim zdjęciem internauci dostrzegają zmianę, którą komentują:

“Niedługo dziecko nie pozna mamy”Myślę, że tamten nosek miał swój urok. “Teraz już czar prysł. Gdzie nosek robiony? “Dlaczego Pani coś robiła z twarzą? Jest Pani nie do poznania teraz – pisali.

W dyskusji zabrała głos lekarka Anna Adamczyk, która w mediach społecznościowy znana jest jako ‘Lekarka w wielkim mieście’.”Pani Natalia zrobiła operację plastyczną nosa. Dlatego jej buzia zmieniła się w ostatnim czasie – powiedziała w rozmowie z Plotek.pl Adamczyk. Sama Natalia Siwiec przyznała, że chciałby zrobić kiedyś operację nosa:

“Mam wiele wad, które chciałabym usunąć, ale boję się. Mam ogromny nos i chciałabym zrobić sobie operację. To już ingerencja w twarz. To nie są usta, które można rozpuścić, to już poważna operacja – cytuje Siwiec portal radiozet.pl. Celebrytka przyznała również, że powiększyła piersi:

“Piersi zrobiłam w ciągu dwóch dni. Decyzja zapadła jednego dnia, następnego była klinika i operacja. (…) To był czas, kiedy schudłam i wcześniej miałam bardzo pełne piersi. One nie wyglądały już tak jak wcześniej, więc czułam się z tym bardzo źle – powiedziała w rozmowie z Gazeta.pl

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz