Reklama
Strona głowna Gwiazdy Natalia Siwiec pozuje w cudownym płaszczu!

Natalia Siwiec pozuje w cudownym płaszczu!

od Marcin Karwoski
Reklama
Natalia Siwiec wraz z marką Makeup Revolution stworzyła nową kolekcje kosmetyków. Kolekcja ta jest naprawdę gigantyczna i chyba każda kobieta znajdzie tam coś dla siebie.

Natalia Siwiec premierę swojej nowej kolekcji miała kilka dni temu. Jednak dopiero teraz na swoim instagramie postanowiła się pokazać jaką stylizacje wybrała. Gwiazda na swoim instagramie wszystkim się pochwaliła.

Natalia na swoim instagramie opublikowała nowe zdjęcie. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje w cudownym zdaniem wielu płaszczu. Gwiazda do tego dobrała pomarańczowa torebkę. Wielu w komentarzach uznało, że wygląda ona idealnie.

Studzimy nadal emocje po wczorajszej premierze spacerując po ukochanym Krakowie😁wyniki konkursu dziś wieczorem na story – czytamy w opisie opublikowanej fotografii przez Natalie.

Internauci w komentarzach bardzo miło zareagowali na dodaną fotografię.

Premiera była niesamowita!

Było mega  gratuluję

atalia piękna a płaszczyk jak płaszczyk !Zdecydowanie stwierdzam ze na zdjęciu energia Natali wygrywa ,wiec moje drogie panie nie liczcie na to ze płaszczyk zdziała cuda Szczęśliwa kobieta we wszystkim wygląda pięknie

Piękna ta torebka

Nowa seria kosmetyków to totalny must have!

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz