Reklama
Strona głowna Gwiazdy Natalia Siwiec wygląda zupełnie inaczej! Będziecie w szoku!

Natalia Siwiec wygląda zupełnie inaczej! Będziecie w szoku!

od Karolina Melon
Reklama
Natalia Siwiec jak dotąd zawsze była widziana w wersji perfekcyjnej. Teraz udało się papa racji z fotografować w stanie surowym na fotelu u fryzjera. W tak naturalnej wersji nie znamy jej. Możemy tylko domyślać się ile musi czasu spędzić u specjalisty aby móc zabłysnąć na salonach. Sama również przyznaje, że nie próżnuje w domu i praktykuje domowe sposoby na utrzymanie figury. Między innymi pije wodę z cytryną oraz sięga po dietę,w której jest dużo warzyw. Używa także naturalnych maseczek jedną z ulubionych jest z awokado.

Fotomodelka poprzez swoją karierę szybko stała się ideałem kobiety. Przyznaje się jednak, że nie stroni od chirurgi plastycznej. Poprawiła sobie usta oraz piersi. Jest zdania, że kobiety jeśli maja ochotę coś zmienić w swoim wyglądzie to powinny to robić:

Jeśli miałam ochotę sobie to zrobić, to sobie zrobiłam. Namawiam wszystkie kobiety, że jak chcą sobie coś zrobić, to dlaczego nie – powiedziała w jednym z wywiadów.

Materiały prasowe

 

Komentarze nie były przychylne:

 

“Nie mam nic do Natalii, ale rzeczywiście w wersji saute wyglada jakoś napuchnięta i te zmarszczki, na insta tego nie widać w ogóle.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz