Reklama
Strona głowna Gwiazdy Natalia Siwiec zdradziła, że obawia się skutków koronawirusa!

Natalia Siwiec zdradziła, że obawia się skutków koronawirusa!

od Marcin Karwoski
Reklama
Natalia Siwiec wciąż nie wróciła do Polski przez panującą pandemię koronawirusa. Gwiazda tym razem na swoim instagramie zrobiła Q&A na którym została zapytana czy obawia się wirusa.

Natalia Siwiec na początku tego roku wyjechała na wakacje i do tej pory z nich nie wróciła do domu. A to wszystko przez bardzo dynamiczny rozwój pandemii koronawirusa, która rozprzestrzenia się po prawie całym świecie. Warto dodać, że gwiazda miała okazję wrócić do Polski samolotem, jednak w tym przeszkodziło zapalenie ucha jej córeczki.

Natalia tym razem na swoim instastory postanowiła podpowiadać swoim fanom na pytania. Gwiazda w jednym z pytań została spytana czy obawia się wirusa.

Czy obawiasz się wirusa? Przeraża Cię on?

Okazuje się, że to nie pandemia niepokoi ją najbardziej a zachowanie niektórych ludzi.

Sam wirus nie. Przeraża mnie natomiast bezmyślność ludzi (pewnego dnia w sklepie pan ok. 70 lat wyśmiał nas, jak przyszliśmy w maskach i rękawiczkach i wszystko odkażaliśmy). Przeraża mnie to z jakimi konsekwencjami będziemy musieli się zmierzyć, jak to wszystko się skończy. Przeraża mnie to, że nikt z nas nie ma wpływu na większość tego, co się dzieje. A najbardziej przerażają mnie źli i nieżyczliwi ludzie, bo w takich czasach tylko to mogłoby sprawić, że byłoby wszystkim łatwiej – odpowiedziała.

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz